Artykuły

Warszawa. W lany poniedziałek "Oleanna" w Studio, "Konstelacje" w Polonii

A może do teatru? Wśród niewielu propozycji warszawskich scen na Poniedziałek Wielkanocny są przynajmniej dwie, które z przyjemnością możemy rekomendować.

W Teatrze Studio - "Oleanna" - sztuka amerykańskiego dramatopisarza, scenarzysty i reżysera Davida Mameta w reżyserii Krzysztofa Stelmaszyka. Rzecz o manipulacji. Carol (Natalia Rybicka) skarży się swojemu wykładowcy na trudności w zrozumieniu jego przedmiotu. John (Krzystof Stelmaszyk) decyduje się pomóc studentce. Nawet nie podejrzewa, jakie będą konsekwencje tego spotkania. Bilety: www.teatrstudio.pl i w kasie teatru.

Z kolei w Teatrze Polonia na afiszu (o godz. 17 i 19.30) - "Konstelacje" Nicka Payne'a w reżyserii Adama Sajnuka. Ona - fizyczka kwantowa, on - hodowca pszczół, specjalista od miodu. Poznają się na grillu u znajomych. A co by było, gdyby ich drogi w ogóle się nie zeszły?Rzecz o tym, na ile przypadek decyduje o naszym życiu, a na ile sami mamy wpływ na rzeczywistość. Na scenie znakomity duet aktorski - Maria Seweryn i Grzegorz Małecki. Bilety: www.teatrpolonia.pl i w kasie teatru.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji