Artykuły

Warszawa. Maciej Stuhr gwiazdą rosyjskiego serialu

Rosyjski przemysł serialowy przyciąga coraz więcej polskich gwiazd. Po sukcesach Joanny Moro i Pawła Deląga, swoich sił na wschodzie będzie próbował Maciej Stuhr.

Przy okazji kolejnego rosyjskiego serialu, w jakim główną rolę zagra Joanna Moro, polskie media rozpisywały się na temat znakomitych warunków, jakie proponuje się tam polskim aktorom. Ponoć stawki za dzień zdjęciowy mogą być nawet pięciokrotnie wyższe niż w Polsce, a do tego dochodzi iście gwiazdorskie traktowanie naszych artystów.

Nic więc dziwnego, że na propozycję rosyjskich producentów skusił się także Maciej Stuhr. Aktor wystąpi w serialu kryminalnym:

Gram największego twardziela w historii kina rosyjskiego - pochwalił się w wywiadzie. Rozwalam wszystkich samym wzrokiem, a jak nie wzrokiem to ciosami karate. Wybuchają za mną samochody, a ja nawet nie mrugnę okiem, tylko idę dalej. Arnold Schwarzenegger w połączeniu z Bruce'em Lee. To zabawne, bo w Polsce nigdy bym takiej roli nie dostał, nie jest zgodna z moim wizerunkiem. A Rosjanie stwierdzili po castingu, że mam niesamowicie zimne, wyrafinowane spojrzenie. - pochwalił się w wywiadzie dla magazynu "Newsweek".

Stuhr wyznał także, że serial jest dopiero kręcony, dlatego na ulicach Rosji wciąż może być anonimowy. To dla aktora z pewnością miła odmiana po medialnej burzy jaka wokół jego osoby w Polsce.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji