Artykuły

Bytom. Noc wyprzedaży z tańcem i marionetkami

Szalona noc zacznie się o godz. 20. Tego dnia galeria zmieni się w miejsce pełne muzyki i tańca, a na przybyłych oprócz rabatów będą czekać pokazy i konkursy.

Minęły już czasy, w których wyprzedaże odbywały się tylko dwa razy w roku. Teraz każda okazja do obniżenia ceny jest dobra, a my, chcąc zaoszczędzić, musimy się dużo bardziej napracować. Pomagają w tym Noce Zakupów. Najbliższa odbędzie się 14 czerwca w centrum handlowym Agora Bytom.

Dziesięć tysięcy - tyle osób przewinęło się przez bytomską Agorę podczas ostatniej wieczornej zakupowej akcji. Ile pieniędzy udało im się zaoszczędzić? Tego policzyć nie sposób, ale można się tylko domyślać, że więcej, niż podczas zwyczajnych promocji.

Te często są tylko prostymi chwytami marketingowymi, które mają po prostu zachęcić nas do zajrzenia do sklepu. Gdy jesteśmy już w środku - większa szansa, że nie wyjdziemy z pustymi rękami. Noc Zakupów to zupełnie inny układ. Tutaj zasady są proste. Mamy przyjść do centrum handlowego o nietypowej godzinie, ale dostaniemy coś w zamian - rabaty, które na co dzień nie są dostępne. I dodatkowe atrakcje, które umilą nam czas nawet, gdy mimo chęci nie uda nam się niczego kupić.

A będzie to trudne, bo w popularnej, polskiej sieciówce Mohito i francuskim Promod rabaty będą sięgały 50 procent, a w z reguły niedrogim, rodzinnym dyskoncie odzieżowym Textil Market - nawet 70 procent.

Szalona noc zacznie się o godz. 20. Tego dnia galeria zmieni się w miejsce pełne muzyki i tańca, a na przybyłych oprócz rabatów będą czekać pokazy i konkursy. - Chcieliśmy, aby Noc Wyprzedaży w naszej galerii była wyjątkowa. Zdecydowaliśmy się na tematykę taneczną, więc bądźcie gotowi na naprawdę roztańczone zakupy - zachęca Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom. Gwiazdami wieczoru będą znani na całym świecie tancerze z grupy Fair Play Crew. Zespół, nominowany w tym roku do nagrody Podlaska Marka Roku, kojarzony może być przede wszystkim z telewizyjnymi show "You Can Dance", "Mam Talent" czy "X Factor", gdzie najpierw odnosił sukcesy, a teraz regularnie zapewnia oprawę choreograficzną. Tancerze poza występami w telewizji ciężko jednak pracują w swoim regionie, rozsławiając rodzinne miasto, Białystok, jako polską stolicę tańca dzięki pokazom, warsztatom, obozom i wspieraniu charytatywnych akcji. Mają też za sobą kilka autorskich spektakli. Najbardziej znany, "Morosophus", dostał w ubiegłym roku nagrodę Ministra Kultury i został wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Eksperymentalnej w Kairze.

Oprócz słynnych tancerzy dla gości Agory wystąpi Teatr Animacji Falko Show z "Ruchomą Wystawą Marionetek Światowych Gwiazd Muzyki", czyli widowiskiem z wykorzystaniem kukiełek, przypominających zagraniczne gwiazdy estrady. To połączenie teatru i kabaretu, w którym na scenie pojawiają się takie sławy ja Elvis Presley, Tina Turner, Michael Jackson, Elton John czy Carlos Santana, którzy nie tylko śpiewają, lecz także grają na instrumentach. Animuje je Krzysztof Falkowski, absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej, który z jednym ze swoich lalkowych przedstawień został zaproszony na rozdanie prestiżowych nagród Brit Awards w Londynie.

Oprócz niego na scenie pojawią się także studenci bytomskiego wydziału Teatru Tańca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i grupa COOLDANCE, która odbywa zajęcia taneczne w Agorze pod okiem młodego tancerza Sebastiana Kowalczyka. W galerii przez cały wieczór będzie można też spotkać hostessy, które zachęcą do wspólnej zabawy i udziału w specjalnym, przygotowanym na ten wieczór konkursie.

Impreza potrwa do północy. Parking w trakcie Nocy Wyprzedaży będzie bezpłatny.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji