Artykuły

Gdańsk. Benefis Krystyny Łubieńskiej

Benefis Krystyny Łubieńskiej, który odbędzie się 26 kwietnia w Ratuszu Staromiejskim,to duże wydarzenie w świecie artystycznym Trójmiasta. Aktorka o zjawiskowym talencie aktorskim związana z Teatrem Wybrzeże już 50 lat, nadal jest czynna zawodowo i społecznie.

Łubieńska to także wielbicielka zwierząt w szczególności piesków.

Pani Krystyna zaprosiła do udziału w benefisie jako prowadzącego pana Michała Targowskiego (człowieka wysokiej kultury osobistej i posiadającego talenta krasomówcze) który jest dyrektorem gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Wśród zaproszonych na ten szczególny wieczór gości, zobaczymy też na scenie: Monikę Milewską - utalentowaną poetkę, przygrywać do konsumpcji intelektualnej będzie zespół Detko Band maestra Jerzego Detko.

Zobaczymy i usłyszymy też Adama Kamińskiego i Andrzeja Żaka związanych z pismem literackim Bliza oraz panią Iwonę Borawską wybitną specjalistkę od audycji kulturalnych w Radio Gdańsk.

Słynna z dokładności zawodowej dziennikarka Barbara Szczepuła tego wieczoru także pojawi się na scenie. Ponadto na widowni Sali Mieszczańskiej Nadbałtyckiego Centrum Kultury pojawi się wielu znamienitych znajomych aktorki Łubieńskiej. Zapowiadani są również goście-niespodzianki. Nie można nie być na takim benefisie.

***

Ratusz Staromiejski, 26-04-2013

START: godz. 19.00

WSTĘP: wolny

Na zdjęciu: Krystyna Łubieńska z Krzysztofem Matuszewskim i Magdaleną Boć w "Czarownicach z Salem", Teatr Wybrzeże 2013

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji