Artykuły

Warszawa. Przyjedzie "Królewna Śnieżka" z Wałbrzycha

Scena Impresaryjna Teatru Guliwer zaprasza na gościnne spektakle Teatru Lalki i Aktora z Wałbrzycha pt. "Królewna Śnieżka". Przedstawienie będzie można zobaczyć od czwartku (18.04) do poniedziałku (22.04).

Znana baśń o Królewnie Śnieżce potraktowana zostanie lekko i z humorem. Nie zabraknie też scen grozy i napięcia charakterystycznego opowiadaniom braci Grimm.

Losy Śnieżki, skazanej na śmierć przez złą i próżną Królową, czyli macochę Królewny, będą na zmianę wzruszać, śmieszyć, bawić i trzymać w napięciu. Baśń o "Królewnie Śnieżce" braci Grimm dotyczy ludzkiej kondycji moralnej. To nie tylko klasyczna walka dobra ze złem, to opowieść o uczuciach. Ta historia niesie prawdę o miłości. Miłość istnieje od czasów najdawniejszych i wciąż jest najważniejszym uczuciem w życiu człowieka. Nienawiść i miłość przeplatają się w wzajemnie. Jedno burzy, drugie buduje. Świat od zawsze ważył dobro i zło, ale to dobro ostatecznie zwycięża.

Przedstawienie zaskoczy widzów różnorodnymi konwencjami teatralnymi. Pojawi się poetyka operetki dla dzieci, a także taniec i pantomima. Nie zabraknie też oczywiście lalek, które objawią się widzom w różnych technikach lalkowych, a zwłaszcza tej ulubionej przez reżysera: lalki typu muppet show.

PREMIERA 21 luty 2009r.

/źródło - www.teatrlalek.walbrzych.pl /

Zapraszamy 18.04. o godz. 10.00

19.04. o godz. 10.00

20.04. o godz. 17.30

21.04. o godz. 11.00, 13.00

22.04. o godz. 10.00

Przedstawienie dla dzieci od 4 lat.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji