Artykuły

Gorzów Wlkp. "Dotknij teatru" u Osterwy

Teatr im. Osterwy bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Dotknij teatru". W programie próby otwarte dla młodzieży, spotkania z artystami i spektakle.

Program

19.03. o godz. 9.30 spotkanie młodzieży z Dyrektorem Teatru, reżyserem spektaklu "Akt bez słów - Komedia - Ostatnia Taśma Krappa - Oddech" Krzysztofem Prusem oraz scenografem panem Markiem Mikulskim.

20.03. o godz. 13.00 zapraszamy młodzież na część próby do spektakl "Akt bez słów - Komedia- Ostatnia Taśma Krappa - Oddech", a po próbie na spotkanie z reżyserem Krzysztofem Prusem oraz aktorami, w tym Romanem Kłosowskim, który rolą Krappa będzie obchodził na gorzowskiej scenie jubileusz 60-lecia pracy artystycznej.

21.03. godz. 10.00 zapraszamy młodzież do udziału w próbie do spektaklu "O łuskaniu fasoli" w reż. Sławomira Batyry, po próbie spotkanie z reżyserem oraz aktorem Michałem Aniołem.

22.03. godz. 10.00 zapraszamy młodzież do udziału w próbie do spektaklu "O łuskaniu fasoli" w reż. Sławomira Batyry, po próbie spotkanie z reżyserem oraz aktorem Michałem Aniołem

22.03. o godz. 19.00 trzecia próba generalna spektaklu "Akt bez słów - Komedia- Ostatnia Taśma Krappa - Oddech" otwarta dla publiczności.

25.03 o godz. 9.00 i 11.30 zapraszamy uczniów klas IV-VI na spektakl "Chłopcy z Placu Broni" w reż. Cezarego Żołyńskiego.

Reżyser zaprosił do współpracy przy realizacji spektaklu gorzowską młodzież - uczniów Liceum Plastycznego, Zespołu Szkół Odzieżowych oraz Szkoły Muzycznej

I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp. Po spektaklu publiczność spotka się z reżyserem i aktorami, a także będzie miała okazję zwiedzić kulisy teatru w zorganizowanych grupach pod opieką przewodnika (bilet szkolny 12 zł).

26.03 godz. 11.00 spektakl "Akt bez słów - Komedia - Ostatnia Taśma Krappa - Oddech" w reż. K. Prusa - młodzież szkolna na hasło "Dotknij teatru" może zakupić bilety w promocyjnej cenie 12 zł.

26.03. godz. 19.00 zapraszamy do udziału w III-ciej próbie generalnej do spektaklu "O łuskaniu fasoli" w reż. Sławomira Batyry, po próbie spotkanie z reżyserem oraz aktorem Michałem Aniołem.

Udział w próbach oraz spotkaniach z artystami ma charakter nieodpłatny. Ilość wolnych miejsc jest ograniczona, stąd konieczność telefonicznej rezerwacji w Dziale Promocji i Obsługi Widzów (tel. 095 728 99 39).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji