Artykuły

Poznań. "Wiosna - Effatha" i premiera PTT w Zamku

W marcu Polski Teatr Tańca zaprezentuje się dwukrotnie na scenie Sali Wielkiej CK Zamek.

Już 12 marca o godz. 20.00 na początek długo wyczekiwanej wiosny, widzowie będą mogli zobaczyć dwa przedstawienia z cyklu 4 pory roku: "Jesień - Nuembir" w choreografii Jacka Przybyłowicza i "Wiosnę - Effatha" w choreografii Ewy Wycichowskiej. Dzień później (13 marca, o godz. 20.00) w Sali Wielkiej odbędzie się premiera III odcinka projektu jubileuszowego pt. "Yesterday... and TODAY", obejmującego lata 1981-84.

W programie kolejnego wieczoru poświęconego historii PTT znajdą się m.in. reinterpretacje fragmentów spektakli "Yesterday" oraz "Panna i śmierć". Na scenie CK Zamek wystąpią nie tylko obecni tancerze PTT: Urszula Bernat-Jałocha, Niels Claes, Katarzyna Kulmińska, Paweł Malicki i Katarzyna Rzetelska, ale także była I solistka PTT - Mariola Hendrykowska. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą także: Elżbieta Mazurkiewicz-Kolasińska, Ryszard Węgrzynek i Jacek Miszczak. Autorką scenariuszy do wszystkich odcinków projektu jubileuszowego PTT, jest Dyrektor Teatru Ewa Wycichowska, która poprowadzi środowe wydarzenie.

Bilety na wydarzenia można nabywać w impresariacie PTT (ul. Kozia 4), w kasie C.K. ZAMEK oraz na stronie: http://zaproszenia.ptt-poznan.pl/

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji