Artykuły

Wrocław-Warszawa. Marta Klubowicz w serialu Polsatu

Od początku sierpnia trwają we Wrocławiu kolejne zdjęcia do nowych odcinków serialu Polsatu " Pierwsza miłość". Sesje zdjęciowe zaplanowano do końca grudnia. W filmie występuje m.in. dawno nieoglądana aktorka Marta Klubowicz.

Ostatnio kręcono sceny na wrocławskich Krzykach, gdzie jedna z willi grała dom mamy serialowego Pawła (Mikołaj Krawczyk). W kuchni spotkali się Mariola - mama Pawła (Marta Klubowicz), Paweł i Marysia (Aneta Zając). Rozmawiali o tym, gdzie mają zamieszkać Marysia i Paweł. Młodzi pytali o radę mamę.

Sceny kręcone są również w studiu Spółki ATM, a także w willi Kamieńcu Wrocławskim, gdzie w basenie powstają nietypowe jak na serial sceny podwodne.

Bohaterkami serialu "Pierwsza miłość" są Marysia Radosz i jej ciotka Teresa Żukowska. Marysia zaczyna studia we Wrocławiu i spotyka tu swoją pierwszą miłość - Pawła. Ciotka, mimo że ma męża, zakochana jest wciąż w Janie, ojcu Marysi, a swoim szwagrze i zarazem pierwszej miłości.

Serial reżyserują Okił Khamidow i Paweł Chmielewski, autorem scenariusza jest Paweł Nowicki.

- Na co dzień równocześnie, ale niezależnie pracują dwie ekipy filmowe. Nie kręcimy po kolei każdego odcinka. Sceny układamy obiektami. Okił reżyseruje we wnętrzach zbudowanych w studiu Spółki ATM w podwrocławskiej wsi Ślęza, a ja robię sceny w plenerach - opowiada Chmielewski.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji