Artykuły

Wrocław. Festiwalowe nagrody Polskiego

Na zakończonych w maju festiwalach "Bliscy Nieznajomi" w Poznaniu i "Kontakt w Toruniu docenione zostały "Kazimierz i Karolina" oraz "Utwór o Matce i Ojczyźnie.

"Kazimierz i Karolina" doceniony w Poznaniu

Po zakończonych w niedzielę 27 maja 2012 V Europejskich Spotkaniach Teatralnych "Bliscy Nieznajomi" w Poznaniu, w których udział wziął "Kazimierz i Karolina" [na zdjęciu]Ödöna von Horvátha w reżyserii Jana Klaty, swoje nagrody przyznał

serwis Teatr dla Was. Marcin Czarnik został przezeń uznany za najlepszego aktora w roli głównej, Mirek Kaczmarek za twórcę najlepszej scenografii, a wraz z Małgorzatą Materą również najlepszych kostiumów, Justyna Łagowska najlepiej wyreżyserowała światło, a Maćko Prusak ułożył najciekawszy ruch sceniczny.

"Utwór o Matce i Ojczyźnie nagrodzony w Toruniu

Na zakończonym w piątek 25 maja 2012 XXI Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Kontakt w Toruniu spektakl Teatru Polskiego we Wrocławiu - "Utwór o Matce i Ojczyźnie Bożeny Keff w reżyserii Jana Klaty - zdobył ufundowaną

przez toruńskie radio GRA.fm nagrodę Flisaczek dla twórców najlepszej oprawy dźwiękowej: dla reżysera za opracowanie muzyczne i dla Magdaleny Śniadeckiej za fonosferę.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji