Artykuły

Poznań. Wkrótce V Festiwal Atelier Polskiego Teatru Tańca

W Polskim Teatrze Tańca trwają przygotowania do V Festiwalu Atelier, który odbędzie się w dniach 20-26 lutego 2012 r. w studio PTT.

Festiwal Atelier to kilkudniowe święto tańca, podczas którego prezentowane są publiczności premierowe spektakle młodych artystów Polskiego Teatru Tańca. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny naszego kraju i z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę widzów.

W programie V Festiwalu Atelier znajdą się m.in. premierowe pokazy przedstawień "Double Trouble" (choreografia: Karolina Wyrwał), "Arytmia" (choreografia: Zofia Jakubiec i Tomasz Pomersbach), spektakl "The Unknown-Niewiadoma" (wersja 2012) w choreografii Pawła Malickiego, intensywne warsztaty tańca współczesnego prowadzone przez Paulinę Wycichowską oraz projekt "Odkryj Swój Osobisty Ruch w Polskim Teatrze Tańca", poświęcony systemowi Labanowskiej Analizy Ruchu. Podczas siedmiodniowych warsztatów sponsorowanych przez Program Grundtvig uczestnicy nauczą się jak tworzyć i analizować ruch ciała. Wszyscy widzowie festiwalu będą mogli również wziąć udział w wykładach i projekcjach przygotowanych przez twórców projektu.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji