Artykuły

Zrobią swoje

Stanisława Celińska, Marian Opania, Piotr Fronczewski to nie jedyne gwiazdy, które zobaczymy w sobotę i w niedzielę w Teatrze Polskim. Wybitni aktorzy wystąpią w dramacie muzycznym opartym na tekstach Wojciecha Młynarskiego.

"Młynarski, czyli trzy elementy" to dramat muzyczny w dwóch odsłonach w reżyserii i według scenariusza Magdy Umer, wieloletniej przyjaciółki Wojciecha Młynarskiego. W przedstawieniu wystąpią same gwiazdy polskiej sceny: Stanisława Celińska, Piotr Fronczewski, Piotr Machalica, Marian Opania, Maciej Stuhr, Wiktor Zborowski i Zbigniew Zamachowski. Już same te nazwiska są najlepszą rekomendacją przedstawienia Magdy Umer. Wojciecha Młynarskiego też nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego piosenki od lat bawią i uczą polską publiczność. Młynarski jest jednym z jurorów Przeglądu Piosenki Aktorskiej, a fragmenty jego piosenek weszły na trwałe do polszczyzny jak choćby słynne "róbmy swoje".

"Młynarski, czyli trzy elementy" w sobotę (22 lutego) o godz. 19. i w niedzielę (23 lutego) o godz. 16. i 19. na dużej scenie Teatru Polskiego przy ul. Zapolskiej. Bilety po 80 i 50 zł do nabycia w kasach Teatru Polskiego, OKiS-ie, na Dworcu Gł. PKP w kasie 22. Rezerwacja biletów (powyżej 10 szt.) pod numerem telefonu 783 97 78.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji