Artykuły

Tarnów. Z obrączką na spektakl

Ostatnią premierę będzie można zobaczyć w najbliższy weekend. "Przyjazne dusze" to pogodna komedia z bardzo pozytywnym przesłaniem. Akcja dotyczy historii dwóch małżeństw. Dla widzów, którzy zdecydują się go obejrzeć w sobotę specjalna promocja: dwa bilety w cenie 30 zł. Trzeba spełnić tylko jeden warunek.

Żeby kupić taniej bilety dla dwóch osób trzeba mieć ze sobą obrączkę lub pierścionek zaręczynowy. Widzowie już w trakcie spektaklu zorientują się dlaczego taka propozycja z naszej strony - mówi Edward Żentara, dyrektor naczelny i artystyczny Solskiego.

Młodzi lokatorzy a zarazem świeżo poślubiona para - Mary i Simon (na zdjęciu), rozpoczynają wspólne życie. Dziewczyna jest w ciąży, jej mąż raczkuje jako twórca książek kryminalnych. I kiedy wydaje się, że w spokoju będą żyć w miłości rozwiązując napotykane problemy, zaczynają się problemy.

Okazuje się przy tym, że dom - jak każdy angielski dom z tradycją - ma swoją historię wraz z poprzednimi mieszkańcami. Przyglądają się oni rozwojowi sytuacji, dostrzegając zarazem, że życie młodej pary przypomina ich własne. I to początek zgrabnej fabuły z aniołem jako gościem. Co stanie się dalej? Czy będą żyć długo i szczęśliwie? Kto im pomoże?

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji