Artykuły

Warszawa. O musicalach w Gazeta Café

Gościem poniedziałkowego spotkania w cyklu "Film, muzyka, teatr w Gazeta Café" będzie Wojciech Kępczyński - dyrektor Teatru Muzycznego "Roma", twórca sukcesu tej sceny, reżyser polskich wersji największych hitów musicalowych, jak "Upiór w operze", "Koty" czy "Miss Saigon".

W Teatrze Muzycznym "Roma" trwają właśnie gorące przygotowania do nowej wielkiej produkcji musicalowej. Już 25 września pierwsi widzowie zobaczą musical "Les Miserables" Claude-Michela Schönberga, inspirowany "Nędznikami" Wiktora Hugo.

Wojciech Kępczyński obiecał, że w przerwie między próbami, w poniedziałek 13 września o godz. 19, przyjedzie na spotkanie z czytelnikami do Gazeta Café. Być może zdradzi nam kilka tajemnic związanych z nową premierą, opowie anegdoty zza kulis. A na pewno zachęci nas do obejrzenia swojego nowego spektaklu. Bo dyrektor Romy ma tę szczególną umiejętność, że swoją miłością do musicali bardzo szybko zaraża innych. Na spotkanie zabierze ze sobą kilku artystów z Romy, którzy poniedziałkowy wieczór w Gazeta Café chcą uświetnić przedpremierowym wykonaniem przebojów z musicalu.

Poniedziałek, 13 września o godz. 19. Gazeta Café, ul. Czerska 8/10. Wstęp wolny.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji