7 grudnia 1985 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Marius Petipa, Lew Iwanow teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 listopada 1986 |
Giselle (wznowienie)
Adam Adolphe-Charles
postać: Wiła; Przyjaciółka reżyseria: Gridin A., Michajliczenko I. teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 grudnia 1988 |
Dama Pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 kwietnia 1989 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Klara reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
1 grudnia 1990 |
Don Kichote
Ludwig Alois Minkus
postać: Driada reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
1 grudnia 1990 |
Don Kichote
Ludwig Alois Minkus
postać: Druhna reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
1 grudnia 1990 |
Don Kichote
Ludwig Alois Minkus
postać: Juanita reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Muzy Chopina
Fryderyk Chopin
postać: Solange reżyseria: Chynowski Paweł, Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Dies irae
Roman Maciejewski
postać: Światłość teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Dies irae
Roman Maciejewski
postać: Kobieta teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 października 1991 |
Grek Zorba
Mikis Theodorakis
postać: Madame Hortense teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 października 1991 |
Grek Zorba
Mikis Theodorakis
postać: Marina teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
9 stycznia 1993 |
Salome
Richard Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 listopada 1993 |
Raj utracony
Penderecki Krzysztof
postać: Ewa reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 kwietnia 1994 |
Trzecia Symfonia
Górecki Henryk Mikołaj
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 czerwca 1994 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 listopada 1994 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Aurora teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
8 września 1995 |
La Fille mal gardée
Ferdinand Hérold
postać: Lise reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Carl Orff
postać: Diabeł reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Carl Orff
postać: Fortuna reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Gioacchino Rossini
forma twórczości: role reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 maja 1996 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Julia reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
10 listopada 1996 |
Symfonia tysiąca
Mahler Gustav
postać: Dziewczyna reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Dworka reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Kopciuszek reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Księżniczka Florina reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Wróżka Żywotności reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
29 kwietnia 1997 |
Benois De La Danse
Gala Baletowa
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
24 maja 1997 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
7 listopada 1998 |
Trzej muszkieterowie
Verdi Giuseppe
postać: Konstancja; Dworka reżyseria: Prokovsky Andre teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 września 1999 |
Fortepianissimo
Fryderyk Chopin
postać: Miłość reżyseria: Massine Lorca teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Kobieta reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Carmen
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Kobieta reżyseria: Ana Laguna, Pompea Santoro teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Panna Julia
Strindberg August wg
postać: Klara reżyseria: Cullberg Birgit teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 kwietnia 2000 |
Gala Niżyńskiego
Igor Strawiński
postać: Dziewczyna reżyseria: Fokin Michaił, Wesołowski Emil, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2000 |
La dolce vita
Rota Nino
postać: Gelsomina/Cabiria/Giulietta reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 maja 2001 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Neapolitańska księżniczka reżyseria: Muchamiedow Irek, wg Mariusa Petipy i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 maja 2001 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Przyjaciółka księcia reżyseria: Muchamiedow Irek, wg Mariusa Petipy i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 maja 2001 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Rosyjska księżniczka reżyseria: Muchamiedow Irek, wg Mariusa Petipy i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 listopada 2001 |
Siedem grzechów głównych
Kurt Weill
postać: Współlokatorka reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 lutego 2002 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Przyjaciółka Lise reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 marca 2003 |
Harnasie (wznowienie)
Szymanowski Karol
postać: Druhna reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2003 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Kobieta reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2003 |
Coś jakby
Henryk Mikołaj Górecki
forma twórczości: role reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 maja 2004 |
Bajadera
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: role reżyseria: Makarowa Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 maja 2004 |
Bajadera
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: role reżyseria: Makarowa Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 lutego 2005 |
Requiem dla wydrążonych ludzi
Mozart W.A./Pergolesi G.B./...
forma twórczości: role wieczór - Taniec wg mężczyzn reżyseria: Urbański Karol teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|