27 września 1958 |
Ararat
Artur Maria Swinarski
postać: Szechora reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
6 grudnia 1958 |
Lato w Nohant
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Augustyna reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
21 lutego 1959 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Szwaczka reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
21 marca 1959 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Diana reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
5 lipca 1959 |
Cudotwórca
Anatol Stern
postać: Egzaltowana reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
14 listopada 1959 |
Uczeń czarnoksiężnika
Dobrowolski Zygmunt
postać: Stara Kobieta reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
20 lutego 1960 |
Popas króla jegomości
Adam Grzymała-Siedlecki
postać: Pani Małgorzata reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
4 grudnia 1960 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
4 grudnia 1960 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Wirginia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
25 marca 1961 |
Mieszczanie
Maksym Gorki
postać: Stiepanida reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
21 października 1961 |
Zaczarowany las
Helena Wilson-Żeligowska
postać: Boginka leśna reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
31 grudnia 1961 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Tecia reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
16 marca 1963 |
Oszust oszukany, czyli Wolpone
Ben Jonson
forma twórczości: układ choreograficzny reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Praski Teatr Ludowy, Warszawa
|
15 czerwca 1963 |
Nie daj się złapać
Osiecka A., Jarecki A.
forma twórczości: inscenizacja piosenek reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
7 listopada 1963 |
Garść piasku
Jerzy Przeździecki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
16 czerwca 1964 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: choreografia, współpraca reżyserska reżyseria: Biczycki Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
24 kwietnia 1965 |
Wesoły grzesznik
Witkowicz W., Sołowiow L.
forma twórczości: choreografia reżyseria: Berwińska Krystyna teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
11 września 1965 |
My Fair Lady
Loewe Frederick
postać: Pani Pearce reżyseria: Andrew T,Biczycki J,Zychówna J teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
11 września 1965 |
My Fair Lady
Loewe Frederick
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
23 stycznia 1966 |
Noc zimowa
Kłosiński J., Mater D., ...
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Praski Teatr Ludowy, Warszawa
|
26 lutego 1966 |
Jedzcie stokrotki
Jeremi Przybora
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
14 maja 1966 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Pani Dreckenkopf reżyseria: Leśniak Zdzisław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
6 września 1966 |
Król włóczęgów
Rudolf Friml
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
7 kwietnia 1967 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Zychówna Jagienka teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
10 czerwca 1967 |
Męczeństwo i śmierć Jean Paul Marata...
Peter Weiss
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Swinarski Konrad teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 sierpnia 1968 |
Dyliżans
Aleksander Fredro
forma twórczości: ruch sceniczny, współpraca reżyserska reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 marca 1969 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
14 czerwca 1969 |
Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
23 czerwca 1983 |
Fantasticks
Tom Jones, Harvey Schmidt
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Zychówna Jagienka A. teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|