25 lutego 1995 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Rebeka Thatcher reżyseria: Obertyn Marek teatr: Teatr na Woli, Warszawa
|
4 marca 1995 |
Johannes Doktor Faust
Anonim
postać: Kaszparek reżyseria: Rożek Konstanty teatr: PWST Warszawa - Wydział Sztuki Lalkarskiej, Białystok
|
4 marca 1995 |
Johannes Doktor Faust
Anonim
postać: Zjawa Dawid reżyseria: Rożek Konstanty teatr: PWST Warszawa - Wydział Sztuki Lalkarskiej, Białystok
|
24 września 1995 |
Zwierzęta doktora Dolittle
Hugh Lofting
postać: Małpa Cziczi reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr „Baj Pomorski”, Toruń
|
10 marca 1996 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Najdroższa, Arkela, Syrena reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr „Baj Pomorski”, Toruń
|
29 września 1996 |
Pan Twardowski
Wolański Waldemar
forma twórczości: role reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr „Baj Pomorski”, Toruń
|
23 lutego 1997 |
101 dalmatyńczyków
Dodie Smith
forma twórczości: role reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr „Baj Pomorski”, Toruń
|
25 października 1997 |
Pyza na polskich dróżkach
Januszewska Hanna
postać: Pyza reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
18 kwietnia 1998 |
Dzielny ołowiany żołnierzyk
Henryk Lotar
postać: Siwa myszka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
12 czerwca 1998 |
Ja, Koziołek Matołek
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Wydrowska Grażyna, Wąsiel Bogdan teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
20 marca 1999 |
Chcę zobaczyć potwora
Barbara Dohnalik, Włodzimierz Fełenczak
postać: Buziak reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
9 października 1999 |
Po rozum do głowy
Pecko Marian
postać: Ząb Generał-Polbes reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
29 kwietnia 2000 |
Niebieski ptak
Maurice Maeterlinck
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
29 kwietnia 2000 |
Niebieski Ptak
Maeterlinck Maurice
postać: Staruszka; Wróżka; Sąsiadka... reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
24 czerwca 2000 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Świerszcz reżyseria: Głowacki Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
9 grudnia 2000 |
Tajemnica wigilijna
Lisowski Zbigniew
postać: Anielica IV reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
31 marca 2001 |
Przygody Koziołka Matołka
Makuszyński Kornel
postać: Koziołek Matołek reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
1 grudnia 2001 |
Piękna i Bestia
Grochowiak Stanisław
postać: Dumna reżyseria: Nosalek Petr teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
9 marca 2002 |
Tygrys Pietrek
Januszewska Hanna
postać: Lekarka reżyseria: Borer Joanna teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
9 marca 2002 |
Tygrys Pietrek
Januszewska Hanna
forma twórczości: reżyseria i opracowanie tekstu teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
26 kwietnia 2003 |
Bajka o trzech świnkach
Lora Lee (pseud.)
postać: Narrator reżyseria: Żiugżda Oleg teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
6 marca 2004 |
Porwanie kaczątek
Urban Gyula
postać: Jerzy Jeż reżyseria: Skiepko-Gielniewska Alina teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
15 maja 2004 |
Kot w butach
Perrault Charles wg
postać: Klaudynka reżyseria: Ziniewicz Piotr teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
12 marca 2005 |
Bajka o księciu Pipo, o koniu Pipo i księżniczce Popi
Pierre Gripari
postać: Królowa - Czarownica - Koń Popi reżyseria: Leliawski Aleksiej teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
11 czerwca 2005 |
Amelka, Bóbr i Król na dachu
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Gruszka reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
11 czerwca 2005 |
Amelka, Bóbr i Król na dachu
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Kura reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
21 października 2006 |
Stoi na stacji lokomotywa
Tuwim Julian
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszuk Piotr teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
19 maja 2007 |
Dzień dobry, Świnko
Janosch
postać: Mysz reżyseria: Maciejewski Ireneusz teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
7 czerwca 2008 |
Słowik
František Pavlíček
postać: Dama dworu reżyseria: Pietrowiak Ewelina teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
4 października 2008 |
Tygrys Pietrek, czyli afrykańska opowieść
Zbigniew Lisowski
postać: Babcia Tygryska, Uczeń, Krokodyl reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
12 września 2009 |
Jaś i Małgosia. Bajka znana - przepisana
Piotr Tomaszuk
postać: Czarownica reżyseria: Tomaszuk Piotr teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
22 maja 2010 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Ogrodniczka reżyseria: Ciunel Marek teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
11 grudnia 2010 |
Planeta Football
Marek Zákostelecký
postać: Pomocnik nr 9 reżyseria: Zákostelecký Marek teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
14 kwietnia 2012 |
O rybaku i złotej rybce
Aleksander Puszkin
forma twórczości: role reżyseria: Ibragimov Jevgenij teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
8 grudnia 2012 |
Tajemnica Wigilijna
Zbigniew Lisowski
postać: Anielica IV reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
6 kwietnia 2013 |
Nieznane przygody Aladyna
Szauoh Ibrahim
forma twórczości: role reżyseria: Ibragimov Jevgenij teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
24 maja 2014 |
O raju! Czyli o tym, co było, kiedy nic nie było
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
4 października 2014 |
Aksamitny Królik
Margery Williams
postać: Niania reżyseria: Raźniak Waldemar teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
21 lutego 2015 |
Kot w butach
Robert Jarosz
postać: Księżniczka Słodko Pyszna/Osioł reżyseria: Jarosz Robert teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
14 czerwca 2015 |
Sonia śpi gdzie indziej
Pija Lindenbaum
forma twórczości: role reżyseria: Jarosz Robert teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
20 lutego 2016 |
Śpiąca królewna
Tomasz Man
postać: Wróżka Piękna reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
11 czerwca 2016 |
Podróż na czternaście łap
Marta Guśniowska
forma twórczości: role reżyseria: Pecko Marián teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
18 lutego 2017 |
Obcy w lesie
Danuta Parlak
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Ireneusz teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
2 grudnia 2017 |
Gwiazdka
Robert Jarosz
forma twórczości: role reżyseria: Jarosz Robert teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
9 marca 2019 |
Jak się robi cyrk?
Ivan Pilný
postać: Wybitny Animator reżyseria: Punch Mama teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
14 czerwca 2019 |
Bromba i inni
Maciej Wojtyszko
forma twórczości: role reżyseria: Szmyt Julia teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
12 października 2019 |
Ale Kino
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Charakteryzatorka reżyseria: Zdrada Joanna teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
5 czerwca 2021 |
Ach, jak cudowna jest Panama
Janosch
forma twórczości: role reżyseria: Jarosz Robert teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|