3 czerwca 1995 |
Bestia i Piękna, czyli Baśń raz jeszcze opowiedziania
Stanisław Grochowiak
postać: Bestia reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 października 1995 |
Peepshow
George Tabori
postać: Willie reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
10 lutego 1996 |
Pokochaj mnie...
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Konferansjer reżyseria: Krasińska Barbara teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 października 1996 |
Antygona
Sofokles
postać: Jeden z chóru reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 października 1996 |
Antygona
Sofokles
postać: Tyrezjasz reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 grudnia 1996 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Sidney Sawyer reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 października 1997 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Ludmir reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 stycznia 1998 |
Koniec wieku
Włodzimierz Nurkowski
postać: Dekadent Samobójca reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 stycznia 1998 |
Koniec wieku
Włodzimierz Nurkowski
postać: Świadek reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 1998 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Fenton reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 1998 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
postać: Bill reżyseria: Szydłowski Janusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 grudnia 1999 |
Symfoniczna wazelina 1917
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Walter Serner reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 lutego 2000 |
Krawiec
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wysocki Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 lutego 2000 |
Krawiec
Sławomir Mrożek
postać: Karlos reżyseria: Wysocki Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 maja 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Pan Młody reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 września 2000 |
Takie większe wesele
Nowak Tadeusz wg
forma twórczości: role reżyseria: Róg Andrzej, Madej Kazimierz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
16 grudnia 2000 |
Opowieści jedenastu katów
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Zizi Blut reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 kwietnia 2001 |
Kafka
(właść: Griebl Stefan) Franzobel
postać: Max Brod reżyseria: Wysocki Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Juda z Kiriatu (gościnnie) reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Szkolny kolega Iwana (gościnnie) reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 czerwca 2002 |
Siostry Parry
Michaela Ronzoni
postać: Samuel Bernstein reżyseria: Szalsza Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 kwietnia 2003 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Orsino reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 lipca 2003 |
Życie: trzy wersje
Yasmina Reza
postać: Henryk reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Archanioł reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Książę reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Narcyz reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Zbójca reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 listopada 2004 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Leon (gościnnie) reżyseria: Prus Krzysztof teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
4 marca 2005 |
Surwiwal
Anna Burzyńska
forma twórczości: role reżyseria: Trojanowska Anna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 czerwca 2005 |
Cz@t. Projekt rozmyślnie niedokończony
Krzysztof Rudowski
forma twórczości: role reżyseria: Cianciara Agnieszka, Jarzymowski Bartosz teatr: Teatr Współczesny, Kraków
|
4 stycznia 2006 |
Arabska noc
Roland Schimmelpfennig
postać: Peter reżyseria: Majczak Andrzej teatr: Studio Teatralne KOŁO, Warszawa
|
3 grudnia 2006 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Wierszynin reżyseria: Parry Natasha, Janda Krystyna teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
16 czerwca 2007 |
Śmietnik
Ewa Złotowska
forma twórczości: role reżyseria: Złotowska Ewa teatr: Towarzystwo Teatrum, Warszawa
|
10 listopada 2007 |
Wyścig spermy
Maciej Kowalewski
postać: Abdul Alibaba Nowak-Husajn reżyseria: Kowalewski Maciej teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
21 grudnia 2007 |
Bajki robotów
Stanisław Lem
forma twórczości: role reżyseria: Ciunelis Maria teatr: Towarzystwo Teatrum, Warszawa
|
29 marca 2008 |
Mężczyźni na skraju załamania nerwowego
Anna Burzyńska
postać: Kris reżyseria: Łazarkiewicz Piotr teatr: Teatr Bajka, Warszawa
|
11 września 2008 |
Bajki robotów
Stanisław Lem
postać: Książę Ferycy, Opak reżyseria: Ciunelis Maria teatr: Teatr Capitol, Warszawa
|
3 października 2009 |
Zamknij oczy i myśl o Anglii
John Chapman, Anthony Marriott
postać: Cornisch reżyseria: Friedmann Stefan teatr: Teatr Bajka, Warszawa
|
11 października 2010 |
Kogut w rosole
Samuel Jokic
postać: Colin reżyseria: Gierszał Marek teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
16 stycznia 2011 |
O psychiatrach, psychologach i innych psycholach
Rodrigo Muñoz Avia
forma twórczości: role reżyseria: Więcek "Baron" Artur teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
18 marca 2011 |
Sextet
Michael Pertwee
forma twórczości: role reżyseria: Bończak Jerzy teatr: Teatr Bajka, Warszawa
|
14 października 2011 |
Kogut w rosole
Samuel Jokic
postać: Colin (gościnnie) reżyseria: Gierszał Marek teatr: Teatr Rozrywki, Chorzów
|
3 marca 2013 |
One i my
Ryszard Marek Groński
forma twórczości: role reżyseria: Lesień Zbigniew teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
1 marca 2014 |
Sofia de Magico
.
postać: Impresario reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr Muzyczny „Roma”, Warszawa
|
1 czerwca 2014 |
Body Art
Igor Bauersima, Réjane Desvignes
postać: Fred reżyseria: Więcek "Baron" Artur teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
6 listopada 2014 |
Kolacja kanibali
Vahe Katcha
postać: Victor reżyseria: Lankosz Borys teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
30 listopada 2015 |
Improwizacje#9
Agata Duda-Gracz
forma twórczości: role teatr: Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
|
9 października 2016 |
Hotel Westminster
Ray Cooney
postać: George Pigden reżyseria: Bończak Jerzy teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
17 września 2017 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Radost reżyseria: Pluskota Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
2 października 2017 |
Alibi od zaraz
Jean Poiret
postać: Michel reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Capitol, Warszawa
|
27 kwietnia 2018 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
postać: Levasin reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
20 października 2019 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kirkor reżyseria: Pluskota Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
11 września 2020 |
A to mi rybka!
Francis Veber
postać: Jacques reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Capitol, Warszawa
|
12 września 2020 |
Ci, co mnie niosą
Sławomir Mrożek
postać: Mężczyzna reżyseria: Więcek „Baron” Artur teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
24 września 2021 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Mikołaj Tuzenbach reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
16 września 2022 |
Tartuffe
Molière
postać: Tartuffe reżyseria: Pluskota Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
29 października 2022 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Pan Młody reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|