8 marca 1975 |
Oczekiwanie
Augustyn Bloch
postać: Ona reżyseria: Gruca Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 listopada 1975 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Klara teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 października 1977 |
Miłością za miłość
Chrennikow Tichon
postać: Hero reżyseria: Boccadoro Vera teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
25 listopada 1978 |
Sylfidy
Chopin Fryderyk
forma twórczości: role reżyseria: Fokin Michał teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
25 listopada 1978 |
Treny
Mahler Gustav
forma twórczości: role reżyseria: Makarowski Jerzy teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 czerwca 1979 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Julia teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
4 maja 1980 |
Carmen - Suita
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Carmen reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
4 maja 1980 |
Epitaphium na śmierć Karola Szymanowskiego
Tadeusz Szeligowski
forma twórczości: role reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
4 maja 1980 |
La Peri
Dukas Paul
postać: Peri reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
16 maja 1981 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Hrabina reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
16 maja 1981 |
Serenada
Karłowicz Mieczysław
forma twórczości: role reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 lutego 1982 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
9 czerwca 1990 |
"Kurtyna w górę!"
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Różalski Mirosław teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
26 lutego 1994 |
Hrabina Marica
Emmerich Kálmán
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Muzyczny, Poznań
|
22 kwietnia 1995 |
Wiktoria i jej huzar
Paul Ábrahám
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Muzyczny, Poznań
|
2 marca 1996 |
Księżniczka Czardasza
Kalman Emmerich
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Kustosik Daniel teatr: Teatr Muzyczny, Poznań
|
17 stycznia 1997 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Kustosik Daniel teatr: Teatr Muzyczny, Poznań
|
15 listopada 1998 |
Tryptyk baletowy
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wrzosek Beata, Weiss Izadora, Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 stycznia 1999 |
Upiór w operze
Kopit Arthur, Yeston Maury
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Lienhard Madeleine teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
16 października 1999 |
Wariacje na temat Chopina
Chopin Fryderyk wg
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 kwietnia 2000 |
Hommage à Niżyński
Carl Maria von Weber
forma twórczości: asystent choreografa, asystent choreografa reżyseria: Fokin Michaił, Fokin Michaił, Niżyński Wacław, Fokin Michaił teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 grudnia 2000 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
28 kwietnia 2001 |
Balety Marka Różyckiego
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: asystent choreografa, asystent choreografa, asystent choreografa reżyseria: Różycki Marek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
24 czerwca 2001 |
Makbet
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 2002 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Konwiński Henryk teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 kwietnia 2003 |
Kronika zapowiedzianej śmierci
Gabriel Garcia Marquez
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Mikołajczyk Paweł teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
13 września 2003 |
Balety Conrada Drzewieckiego
Richard Wagner
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad, Drzewiecki Conrad teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 listopada 2003 |
Próba
Antal Fodor
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Fodor Antal teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
1 maja 2004 |
IX Symfonia
Ludwig van Beethoven
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wesołowski Emil, Konwiński Henryk, Kujawa Teresa, Drzewiecki Conrad teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
7 maja 2005 |
Hrabia Monte Christo
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wołk-Karaczewski Waldemar teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
11 lutego 2006 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent choreografa teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 listopada 2006 |
Polski wieczór baletowy
Tadeusz Szeligowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wesołowski Emil, Woźniak Sławomir, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 kwietnia 2007 |
Sen nocy letniej
Mendelssohn-Bartholdy Feliks
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Veredon Gray teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 września 2007 |
Wieczór Karola Szymanowskiego
Karol Szymanowski
forma twórczości: asystent choreografa, asystent choreografa reżyseria: Wesołowski Emil, Konwiński Henryk, Konwiński Henryk, Wrzosek Beata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 maja 2008 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
21 lutego 2009 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Woźniak Sławomir teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
18 kwietnia 2009 |
Tannhäuser
Richard Wagner
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Thorwald Achim teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 maja 2009 |
Stanisław i Anna Oświęcimowie
Mieczysław Karłowicz
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Konwiński Henryk, Wesołowski Emil, Wrzosek Beata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
26 czerwca 2009 |
Skrzypek na dachu
Jerry Bock
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 kwietnia 2010 |
La Sylphide
Herman von Løvenskjold
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: August Bournonville teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 października 2010 |
Niebezpieczne związki
Arturs Maskats
forma twórczości: pedagog baletu reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
17 lutego 2012 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: pedagog baletu reżyseria: Greve Kenneth, na podstawie oryginalnej choreografii Lwa Iwanowa i Mariusa Petipy teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
5 lipca 2012 |
Slow Man
Nicholas Lens
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
24 maja 2014 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Krief Denis teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
26 czerwca 2015 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
24 października 2015 |
Serenada/Infolia
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Balanchine George, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|