Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Stanisław Moniuszko

Hrabia Monte Christo

reżyseria
Wołk-Karaczewski Waldemar
libretto
Chynowski Paweł
kierownictwo muzyczne
Gref Antoni
choreografia
Wołk-Karaczewski Waldemar
scenografia
Kaja Ryszard
asystent choreografa
Połyńczuk-Stańda Małgorzata
Stróżniak Zofia
Obsada
  Edmund Dantes, francuski marynarz, później hrabia de Monte Christo
Woźniak Sławomir (gościnnie)
 
Solecki Sebastian
 
Muśko Dominik
 
Muśko Dominik
 
Zasik Łukasz
 
Fiedler Marta (gościnnie)
 
Kusz Anna
 
Wolna Agnieszka
 
Trafankowska Natalia
 
Płatek Andrzej
 
Kromolicki Paweł
 
Pietyra Agnieszka (gościnnie)
 
Wolna Agnieszka
 
Kubik Dominika
 
Kramarczyk Paulina
 
Mudziejewska Marika
 
Macioszczyk Beata
 
Rybicka Gabriela
 
Szajkowska Aleksandra
 
Samól Katarzyna
 
Solecka Urszula
 
Sylwesiuk Lidia
 
Trafankowska Natalia
 
Zawiślak Anna
 
Dykta Kamila
 
Wrzosek Beata
 
Kossakowska Magdalena
 
Myszkowska Apolonia
 
Rybicka Gabriela
 
Trafankowska Natalia
 
Augustyn Krystian
 
Bondara Robert
 
Ciok Jacek
 
Jabłoński Bogdan
 
Kaczmarczyk Michał
 
Kaczmarek Łukasz
 
Otworowski Paweł
 
Płatek Andrzej
 
Rolczyński Marcin
 
Szczerban Taras
 
Urbaniak Mirosław
 
Zasik Łukasz
 
Ciok Jacek
 
Dahlke Bartosz
 
Furtacz Artur
 
Gumny Arkadiusz
 
Jabłoński Bogdan
 
Kromolicki Paweł
 
Niezborała Tomasz
 
Riazanow Artiom
 
Rolczyński Marcin
 
Starzycki Jakub
 
Urbaniak Mirosław
 
Zasik Łukasz
 
Dykta Kamila (uczennica szkoły baletowej)
  Brygadier
Dłużewicz Ryszard
  Żandarmi
Dahlke Bartosz
 
Furtacz Artur
 
Urbaniak Mirosław
 
Mikołajczyk Paweł
 
Solecki Sebastian
 
Bondara Robert
 
Szczerban Taras
 
Pietyra Agnieszka (gościnnie)
 
Wolna Agnieszka
 
Wolna Agnieszka
 
Solecka Urszula
 
Sylwesiuk Lidia
 
Kusz Anna
 
Rybicka Gabriela
 
Myszkowska Apolonia
 
Dykta Kamila
 
Kramarczyk Paulina
 
Kubik Dominika
 
Macioszczyk Beata
 
Mudziejewska Marika
 
Myszkowska Apolonia
 
Rybicka Gabriela
 
Samól Katarzyna
 
Sylwesiuk Sylwia
 
Szajkowska Aleksandra
 
Szymańska Ewa
 
Solecka Urszula
 
Wojewódzka Julita
 
Zawiślak Anna
 
Otworowski Paweł
  Panie
Dykta Kamila
 
Kossakowska Magdalena
 
Macioszczyk Beata
 
Szymańska Ewa
 
Zawiślak Anna
 
Dahlke Bartosz
 
Furtacz Artur
 
Niezborała Tomasz
 
Starzycki Jakub
 
Urbaniak Mirosław
 
Dykta Kamila
 
Macioszczyk Beata
 
Mudziejewska Marika
 
Myszkowska Apolonia
 
Rybicka Gabriela
 
Kubik Dominika
 
Szajkowska Aleksandra
 
Samól Katarzyna
 
Solecka Urszula
 
Sylwesiuk Lidia
 
Trafankowska Natalia
 
Kramarczyk Paulina
 
Zawiślak Anna
 
Augustyn Krystian
 
Bondara Robert
 
Ciok Jacek
 
Gumny Arkadiusz
 
Jabłoński Bogdan
 
Kaczmarczyk Michał
 
Kromolicki Paweł
 
Płatek Andrzej
 
Riazanow Artiom
 
Rolczyński Marcin
 
Szczerban Taras
 
Zasik Łukasz
 
Otworowski Paweł
 
Kaczmarek Łukasz
 
Augustyn Krystian
 
Furtacz Artur
 
Dahlke Bartosz

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x