27 kwietnia 1969 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Aniela reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 marca 1970 |
Czajka
Antoni Czechow
postać: Nina Nikołajewna Zarieczna reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Panna reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 grudnia 1970 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Góralka III reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 lutego 1971 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Żona reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 maja 1971 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Zosia Nibekówna reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 lipca 1971 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Zofia reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1971 |
Dzień dobry Mario
Aleksander Bednarz
postać: Maria reżyseria: Bednarz Aleksander teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 listopada 1971 |
Zykowowie
Maksym Gorki
postać: Stefka reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1972 |
Farsa mrocznych
Michel de Ghelderode
postać: Kleopatra reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 września 1972 |
Don Juan
Molière
postać: Karolka reżyseria: zespół teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 listopada 1972 |
Klęska
Aleksander Fadiejew
forma twórczości: role reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 lutego 1973 |
Niezwykłe przygody Kubusia Puchatka
Alan Alexander Milne
forma twórczości: asystent reżysera, opracowanie tekstu reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 lutego 1973 |
Niezwykłe przygody Kubusia Puchatka
Alan Alexander Milne
postać: Mama Kangurzyca reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 marca 1973 |
Serce jak obłok
Krzysztof Kamil Baczyński
forma twórczości: role teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 maja 1973 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
postać: Prakseda Bakcyl reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 października 1973 |
Cyrulik sewilski
Gioacchino Rossini
forma twórczości: role reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 stycznia 1974 |
Talenty i wielbiciele
Aleksander Ostrowski
postać: Niegina reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 września 1974 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 lutego 1975 |
Noc wigilijna
Andrzej Kozak
postać: Hapka reżyseria: Kozak Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 października 1975 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Irena reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 grudnia 1975 |
Łgarz
Carlo Goldoni
postać: Beatrice reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 marca 1976 |
Świeczka zgasła
Aleksander Fredro
postać: Pani Maja reżyseria: Radecka Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
7 listopada 1976 |
Burza
Aleksander Ostrowski
postać: Warwara reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 lutego 1977 |
Otwórz drzwi
Choiński Krzysztof
postać: Ona reżyseria: Ford-Hanaoka Bernard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 grudnia 1977 |
Janosik czyli na szkle malowane
Ernest Bryll
postać: Dziewczyna I reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 kwietnia 1978 |
Łaźnia
Włodzimierz Majakowski
postać: Madame Mezaliansowa reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
11 listopada 1978 |
Bajki mówią o nas
Iwona Omąkowska
forma twórczości: role reżyseria: Omąkowska Iwona teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1979 |
Konrad Wallenrod
Adam Mickiewicz
postać: Chór reżyseria: Bednarz Aleksander teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 grudnia 1979 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Krakowianka reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 grudnia 1979 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Królowa reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 czerwca 1980 |
Nadspodziewany początek bankietu
Jacek Stwora
postać: Pielęgniarka reżyseria: Budkiewicz Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 stycznia 1981 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Druhna III reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Rewolucjonistka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Arystokratka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 listopada 1982 |
Wdowy
Akos Kertesz
postać: Anna reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 marca 1983 |
Hiob
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Anioł reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Widz reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
23 czerwca 1984 |
Tańcujące zbiegowisko
Tadeusz Kwinta
postać: Frania reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 listopada 1984 |
Milczenie
Roman Brandstaetter
postać: Irena reżyseria: Jankowski Wacław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 stycznia 1985 |
Czas nasturcji
Barbara Wachowicz
postać: Panna II reżyseria: Głuszczak Bohdan, Ulewicz Wacław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 stycznia 1985 |
Czas nasturcji
Barbara Wachowicz
postać: Druhna II reżyseria: Głuszczak Bohdan, Ulewicz Wacław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 stycznia 1985 |
Czas nasturcji
Barbara Wachowicz
postać: Matka chrzestna reżyseria: Głuszczak Bohdan, Ulewicz Wacław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 marca 1985 |
Przygody Koziołka Matołka
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1985 |
Ucieczka
Michaił Bułhakow
postać: Dama z parasolką reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 marca 1986 |
Pieszo
Sławomir Mrożek
postać: Pani reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 czerwca 1986 |
Odyseja
Homer
forma twórczości: role reżyseria: Stankovski Vojo teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 grudnia 1986 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Żona Korobkina reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 1987 |
Popas króla jegomości
Adam Grzymała-Siedlecki
postać: Ninon reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 stycznia 1988 |
Opowieść wigilijna
Charles Dickens
postać: Żona Boba Cratchita reżyseria: Stankovski Vojo teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 marca 1989 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Maryja Salome reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Scenografka Patrycja reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Wznosząca okrzyki reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1990 |
Kolejka
Władimir Sorokin
postać: Kobieta reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 marca 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka Iwony reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Róża reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Sen reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
31 grudnia 1990 |
Opera żebracza
John Gay
postać: Kobieta reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 grudnia 1991 |
Forza Venite Gente, brat Franciszek
Mario Castellacci
postać: Mieszczka reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 maja 1992 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Obywatelka Werony reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 listopada 1992 |
Trędowata
Helena Mniszkówna
postać: Matka Stefanii reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 grudnia 1992 |
Pastorałka. Hej kolęda, kolęda!
Tytus Czyżewski
postać: Wieśniaczka reżyseria: Rasiewicz Monika teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 marca 1993 |
Baśń o zaklętym jaworze
Maria Kann
postać: Matka Słonka reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 maja 1994 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Druga kobieta reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 kwietnia 1995 |
Cud w Alabamie
William Gibson
postać: Ciotka Ewelina reżyseria: Karkoszka Elżbieta, Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 października 1996 |
Toksyczni rodzice
Inka Dowlasz
postać: Matka Joe'go reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|