11 czerwca 1957 |
Szata weselna
Molière
postać: Lucylla reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
30 sierpnia 1957 |
Komedia omyłek
William Shakespeare
postać: Kurtyzana reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
17 października 1958 |
Szatan z VII klasy
Kornel Makuszyński
postać: Wanda Gąsowska reżyseria: Mikulska Zofia teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
30 grudnia 1960 |
Pułapka na myszy
Christie Agata
postać: Panna Casewell reżyseria: Filipski R., Słociński A. teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
14 stycznia 1961 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Anastazja Nibek reżyseria: Kantor Tadeusz teatr: Teatr Cricot 2, Kraków
|
27 września 1961 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hesia Dulska reżyseria: Mikulska Zofia teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
13 grudnia 1961 |
Pasztet jakich mało
Jean Valmy, Raymond Vincy
postać: Lucynka reżyseria: Pawłowski Piotr teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
21 października 1962 |
Portret
Jan Paweł Gawlik
postać: Melania Z. reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
25 kwietnia 1963 |
Oby żył wiecznie
Krasicki Jerzy
postać: Enches reżyseria: Mikulska Zofia teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
20 października 1963 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Maria reżyseria: Gryglaszewska Halina teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Szabrowniczka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Hela nowe pokolenie reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Dziewczynka z ferajny reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Dziewczynka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Cyganka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Buba kobietka luksusowa reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 stycznia 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Buba artystka estradowa reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
30 kwietnia 1966 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Mary Warren reżyseria: Dvorak Antoni teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
31 sierpnia 1966 |
Strach i nędza III Rzeszy
Brecht Bertolt
postać: Drugi chłopiec reżyseria: Gryglaszewska Halina teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
18 lutego 1967 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Śnieżka reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
18 lutego 1967 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Zbójniczka reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
14 maja 1967 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Chochlik reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 lutego 1968 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Virginie reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 czerwca 1968 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
postać: Liza, Maska reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
31 sierpnia 1968 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Pani Soerensen reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
6 stycznia 1969 |
Dobry człowiek z Seczuanu
Bertolt Brecht
postać: Żona reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
26 kwietnia 1969 |
Krewniaki
Bałucki Michał
postać: Aniela Dumska reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
13 grudnia 1969 |
Świętoszek
Molière
postać: Doryna reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
9 sierpnia 1970 |
Tajemniczy ogród
Burnett Frances
postać: Dick reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
13 marca 1971 |
Chłopi
Władysław Reymont
postać: Jagustynka reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
18 września 1971 |
Barillon się żeni!
Georges Feydeau
postać: Pani Jambart reżyseria: Gryglaszewska Halina teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
28 kwietnia 1976 |
Człowiek znikąd
Ignatij Dworiecki
postać: Sonia reżyseria: Lubaszenko Edward teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 lutego 1977 |
Zbrodnia i kara
Dostojewski Fiodor
postać: Katierina reżyseria: Prus Maciej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 czerwca 1977 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Gospodyni reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 stycznia 1978 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka Iwony reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 marca 1979 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Prof. Lewandowska reżyseria: Lubaszenko Edward teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 1982 |
Bezimienne dzieło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Kobieta za oknem, Garbuska reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 marca 1983 |
Maria
Izaak Babel
postać: Kobieta z solą reżyseria: Lubaszenko Edward teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
2 lipca 1983 |
Z życia glist
Per Olov Enquist
postać: Łysa reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 grudnia 1983 |
Rodzina Totów
István Örkény
postać: Mariszka reżyseria: Czernecki Józef teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
4 lipca 1987 |
Wracaj natychmiast Jimmy Dean, Jimmy Dean
Ed Graczyk
postać: Sissy reżyseria: Boehm Philip teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
28 lutego 1988 |
Marzyciele
Robert Musil
postać: P. Mertens reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 kwietnia 1990 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
postać: Pani Chochłakow reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
13 czerwca 1990 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
postać: Matka reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 marca 1991 |
Mąż
Zygmunt Krasiński
postać: Żona Doktora reżyseria: Latour Dorota teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
24 marca 1991 |
Do Damaszku
August Strindberg
postać: Matka reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 1991 |
Malte albo Tryptyk marnotrawnego syna
Rainer Maria Rilke
postać: Żebraczka reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 1991 |
Malte albo Tryptyk marnotrawnego syna
Rainer Maria Rilke
postać: Ciotka Matylda reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 1991 |
Malte albo Tryptyk marnotrawnego syna
Rainer Maria Rilke
postać: Ciotka Karolina reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 grudnia 1992 |
Rękopis znaleziony w Saragossie
Jan Potocki
postać: Maria de Torres reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 lutego 1993 |
Markiza O.
Heinrich von Kleist
postać: Akuszerka reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 stycznia 1995 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Madame Apolinaria reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
24 czerwca 1995 |
Dziady - dwanaście improwizacji
Adam Mickiewicz
postać: Dama reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
24 czerwca 1995 |
Dziady - dwanaście improwizacji
Adam Mickiewicz
postać: Dama I reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
24 czerwca 1995 |
Dziady - dwanaście improwizacji
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 listopada 1996 |
Kram Karoliny
Michel de Ghelderode
postać: Kolombina reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 czerwca 1998 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Francisca reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 czerwca 1998 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Panienka, Mniszka reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 grudnia 1999 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
postać: Pani Chochłakow reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 października 2000 |
Spaghetti i miecz
Różewicz Tadeusz
postać: Kobieta reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
13 maja 2001 |
Najstarsza profesja
Vogel Paula
postać: Edna reżyseria: Szydłowski Janusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Arkadia Apołłonowna Semplejarow reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Służąca Nisy reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 stycznia 2007 |
Sejm kobiet
Arystofanes
postać: Starucha II reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 maja 2011 |
Między nami dobrze jest
Dorota Masłowska
postać: Osowiała Staruszka (gościnnie) reżyseria: Majczak Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|