Artykuły

Na Afiszu... Metro (fragm.)

METRO

Ilu widzów obejrzało "Metro", kto chodzi na ten spektakl, oprócz słynnych wielbicielek - metrówek, które były na nim podobno, po kilkadziesiąt razy? Małgorzata KOWA­LIK (przedsprzedaż bi­letów) : - Tak, jest taka grupa nastolatek, które są właś­ciwie zawsze. Przyszły również na ten jubileu­szowy, dwusetny spek­takl i z tej okazji kupiły sobie najdroższe bilety na najlepsze miejsca.

Zwykle biorą wejściówki wystane tuż przed rozpoczęciem przedsta­wienia.

Ilu ludzi obejrzało "Metro"? Sala ma 600 miejsc, mamy bite komple­ty, bardzo często sprzedajemy do­datkowo 100-120 wejściówek na miejsca stojące. Wystarczy prze­mnożyć... A kto to jest? Bilety re­zerwujemy na cały miesiąc. Po zbiorowych zamówieniach widać, że są to ludzie naprawdę z całej Pol­ski. Bardzo często z takich miejsco­wości, o których nigdy nie słysza­łam - ze wsi, z małych miasteczek.

Są to ludzie w bardzo różnym wieku. Przychodzą nastolatki i sześćdziesię­ciolatki. Mamy takiego stałego klienta - w wieku pięćdziesięciu lat. cudzo­ziemiec (mówi po francusku), który był już na "Metrze" kilkanaście razy. Kasę otwieramy o godzinie 10 - kie­dy sprzedawaliśmy wejściówki od ra­na nie przed samym spektaklem, niektórzy ludzie ustawiali się już o szóstej rano.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji