12 listopada 1956 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
postać: Saint-Gaudens reżyseria: Winkler Mieczysław teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
21 listopada 1957 |
Gdzie diabeł nie może
Roman Niewiarowicz
postać: Pielęgnierz I reżyseria: Kubalski Tadeusz teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
25 stycznia 1958 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Książę Marokański reżyseria: Kubalski Tadeusz teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
26 marca 1958 |
Mieszczki modne
Bogusławski Wojciech
postać: Starościc reżyseria: Tywonek Marta teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
24 września 1958 |
Tramwaj zwany pożądaniem
Tennessee Williams
postać: Pablo reżyseria: Kron Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
7 marca 1959 |
Aszantka
Włodzimierz Perzyński
postać: Franek reżyseria: Bormann Barbara teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
11 lipca 1959 |
Obrona Ksantypy
Ludwik Hieronim Morstin
postać: Alcybiades reżyseria: Kilkowska Barbara teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
11 marca 1961 |
Oj mężczyźni, mężczyźni
Kazimierz Zalewski
postać: Albert Daum reżyseria: Przystawski Tadeusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
6 maja 1961 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Schultz reżyseria: Mirecki Wiesław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
28 października 1961 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Fiedia Dołochow reżyseria: Babel Irena, Przystawski Tadeusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
10 lutego 1962 |
Wieczór Trzech Króli
Shakespeare William
postać: Antonio reżyseria: Dąbrowski B., Przystawski T. teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
7 lipca 1962 |
Idiotka
Marcel Achard
postać: Edward Lablache reżyseria: Przystawski Tadeusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
30 marca 1963 |
Skandal w Hellbergu
Broszkiewicz Jerzy
postać: Sierżant Blom reżyseria: Zbrojewski Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
4 listopada 1963 |
Prawo dalekiej północy
Gorbatow Borys
postać: Sjomka reżyseria: Mianowska Aleksandra teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
8 marca 1964 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
postać: Mieczysław reżyseria: Słociński Antoni teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
9 września 1964 |
Cena pocałunku
Aldo de Benedetti
postać: Julian Ferrini, adwokat reżyseria: Przystawski Tadeusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
19 listopada 1965 |
Odwet czyli Barbara Zapolya
Dmuszewski Ludwik Adam
postać: Aktor II reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
26 lutego 1966 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Kolega z wojska reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
26 lutego 1966 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Szabrownik reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
26 lutego 1966 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Włamywacz reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
26 lutego 1966 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Włamywacz z wyższego towarzystwa reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
26 lutego 1966 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Złodziej mienia reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
26 lutego 1966 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
4 kwietnia 1967 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
postać: Emanuele Giri reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
29 listopada 1967 |
Niezwykła przygoda Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Kapitan Palemon reżyseria: Wojciechowski Lech teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
8 czerwca 1969 |
Zmartwychwstanie
Lew Tołstoj
postać: Zarządzający więzieniem reżyseria: Zamkow Lidia teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
23 stycznia 1970 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz II reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
8 maja 1970 |
Śmierć na gruszy
Witold Wandurski
postać: Handlarz reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
6 listopada 1970 |
Połowczańskie sady
Leonid Leonow
postać: Striekopytkow reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
6 lutego 1971 |
Dom otwarty
Bałucki Michał
postać: Wróbelkowski reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
8 maja 1971 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: role reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
26 sierpnia 1972 |
Nasze miasto
Thornton Wilder
postać: Morgan reżyseria: Hellwig-Górzyński Lech teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 grudnia 1972 |
Potępienie doktora Fausta
Sito Jerzy Stanisław
postać: Privat Docent; Akolita reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
17 lutego 1973 |
Krosienka
Ignacy Krasicki
postać: Famulus reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 maja 1973 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: IV Gość reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 maja 1973 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Zabójca reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Kneź reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Nosiwoda reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Robotnik reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Żołnierz reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
forma twórczości: role reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
9 grudnia 1973 |
Czerwone pantofelki
Paul Kester
postać: Snogg reżyseria: Bebak Zbigniew teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 grudnia 1974 |
Karabiny
Stanisław Grochowiak
postać: Szaluga reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
26 stycznia 1975 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Belial reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
4 maja 1975 |
Ja, Majakowski. Łaźnia Włodzimierza Majakowskiego
Włodzimierz Majakowski
postać: Prisypkin (Pierre Skripkin) reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
4 maja 1975 |
Ja, Majakowski. Łaźnia Włodzimierza Majakowskiego
Włodzimierz Majakowski
postać: Tow. Pobiedonosikow reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
19 czerwca 1975 |
Wesoły wspólnik
Rapacki Wincenty
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 lutego 1976 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Ksiądz, Rycerz-Goniec, Mag II reżyseria: Hellwig-Górzyński Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 stycznia 1977 |
Otwórz drzwi
Choiński Krzysztof
postać: On reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
5 lutego 1977 |
Przebudzenie wiosny
Frank Wedekind
postać: Dr Brausepulver reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
26 kwietnia 1977 |
Protokół z pewnego zebrania partyjnego
Aleksander Gelman
postać: Wacław Andrzejczak reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
1 października 1977 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Rumcajs reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
14 stycznia 1978 |
Dulle Griet
Stanisław Grochowiak
postać: Klucznik reżyseria: Pisarek Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
4 marca 1978 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Naczelnik Pstrąg reżyseria: Mikuć Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
26 sierpnia 1978 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Rotmistrz reżyseria: Kaniewska Maria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
19 grudnia 1978 |
Czupurek
Benedykt Hertz
postać: Kogut reżyseria: Kaniewska Maria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
1 marca 1979 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Rejent Milczek reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 października 1979 |
Wesele Figara
Beaumarchais Pierre de
postać: Bartolo reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Maścibrzuch reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Szlachcic reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 marca 1980 |
Proces o cień osła
Durrenmatt Friedrich
postać: Tiphys reżyseria: Mikuć Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
31 stycznia 1981 |
Sto rąk sto sztyletów
Jerzy Żurek
postać: Dudek reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
31 stycznia 1981 |
Sto rąk sto sztyletów
Jerzy Żurek
postać: Dyrektor teatru reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
21 lutego 1981 |
Do wzięcia
Janusz Głowacki
postać: Jeden z zebranych reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
21 lutego 1981 |
Do wzięcia
Janusz Głowacki
postać: Wiatrak reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 kwietnia 1981 |
Wenecjanki
Beolco Angelo, Anonim wenecki
postać: Andronik reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 września 1981 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Spój i Lew reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
20 listopada 1982 |
Hotel Belle-Vue
Magdalena Samozwaniec
postać: Dyrektor reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
7 maja 1983 |
Dobry wojak Szwejk
Jaroslav Hašek
postać: Szwejk reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
27 maja 1983 |
Molly
James Joyce
forma twórczości: role reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
11 grudnia 1983 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Dyrektor cyrku reżyseria: Papis Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
11 grudnia 1983 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Dyrektor Teatru reżyseria: Papis Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
3 marca 1984 |
Pani prezesowa
Hennequin Maurice,Veber Pierre
postać: Bienassis reżyseria: Wróblewski Krzysztof teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 maja 1984 |
Prawo i pięść
Hen Józef
postać: Wijas reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
22 września 1984 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Menelaus reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1984 |
Hej, kolęda, kolęda
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Józef reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1984 |
Hej, kolęda, kolęda
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Melcher reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
7 września 1985 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Orgon reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
23 listopada 1985 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Muzykant reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
10 maja 1986 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Gruszczyński reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 września 1986 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Marszałek reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
29 listopada 1986 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Krzysztof Cedro reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
21 lutego 1987 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Ojciec reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
21 lutego 1987 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Wernyhora reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
9 maja 1987 |
Dwaj panowie B.
Marian Hemar
postać: Reżyser reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 września 1987 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Sprzedawca reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
14 listopada 1987 |
Ciężkie czasy
Michał Bałucki
postać: Giętkowski reżyseria: Terpiłowski Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 lutego 1988 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Pracownik ZOO reżyseria: Hołdys Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 lutego 1988 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Pierwszy sprzedawca reżyseria: Hołdys Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 kwietnia 1988 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Siward reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
18 listopada 1988 |
Indyk
Sławomir Mrożek
postać: Chłop II reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
28 stycznia 1989 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Nóż reżyseria: Hołdys Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
17 marca 1990 |
Ziemia wymaga naszej spowiedzi
Kornacki Ryszard
forma twórczości: role reżyseria: Krzyżanowski Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
29 maja 1990 |
Nigdy ta nie było lepiej ...
Jesionka Wojciech
forma twórczości: role reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 października 1990 |
Yo-Yo
Marek Piwowski
postać: Generał Gen reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Prologus, Szlachcic, Herod reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
2 marca 1991 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Cześnik reżyseria: Różewicz Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 kwietnia 1991 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Wuj Tarabuk reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
21 czerwca 1992 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Major reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
25 października 1992 |
Teatr manekinów
Bruno Schulz
postać: Kataryniarz reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 grudnia 1992 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Podlizuch reżyseria: Różycka-Zborowska Wanda teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 grudnia 1992 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Wrona reżyseria: Różycka-Zborowska Wanda teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
24 kwietnia 1993 |
Łagodna
Fiodor Dostojewski
postać: Doktor reżyseria: Kuźnik Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
24 kwietnia 1993 |
Łagodna
Fiodor Dostojewski
postać: Kupiec reżyseria: Kuźnik Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
14 maja 1993 |
Kopciuszek
Grimm Jakub i Wilhelm
postać: Król reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
11 grudnia 1993 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 lutego 1994 |
Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Królik i inni
Alan Alexander Milne
postać: Kłapouchy reżyseria: Kuźnik Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
28 stycznia 1995 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Dyrektor Teatru, Kruk, Siłacz reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
30 września 1995 |
Księżniczka Turandot
Carlo Gozzi
postać: Timur reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 marca 1996 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Duda reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 marca 1996 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Tyzbe reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
29 czerwca 1996 |
Nie igra się z miłością
Alfred de Musset
postać: Ojciec Bridaine reżyseria: Świder Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 października 1996 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Gilas Corey reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1996 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: Walet reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1996 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: Piątka Trefl reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1996 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: Horacy, Kat reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 marca 1997 |
Nieudacznicy
Mrówczyński Grzegorz
postać: Pan domu reżyseria: Grzegorz Mrówczyński teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
10 maja 1997 |
Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski
postać: Bukański, geograf reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 listopada 1997 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Herold, Wedrowiec, Wieśniak 3 reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
18 stycznia 1998 |
Obrażeni
Ewa Lachnit
postać: Biedak reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
18 stycznia 1998 |
Obrażeni
Ewa Lachnit
postać: Biznesmen I reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
18 kwietnia 1998 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Bakałarz reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
17 maja 1998 |
Konrad Wallenrod
Mickiewicz Adam
postać: Dostojnik krzyżacki reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 grudnia 1998 |
Pierścień i róża, czyli historia Lulejki i Bulby
William Makepeace Thackeray
postać: Gburiano reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
14 marca 1999 |
Mazepa
Juliusz Słowacki
postać: Szlachcic reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
14 listopada 1999 |
Taki nam się snuje dramat
Program składany
postać: Dziad; Murdel-Bęski; Kanclerz reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
26 marca 2000 |
Niebezpieczne związki
Christopher Hampton
forma twórczości: role reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
4 czerwca 2000 |
Mały tygrys Pietrek
Januszewska Hanna
forma twórczości: role reżyseria: Żołyński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
14 października 2000 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Walenty reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
25 marca 2001 |
Kasia z Heilbronnu, czyli próba ognia
Heinrich von Kleist
postać: Hrabia Otto von der Flühe, Węglarz reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 maja 2001 |
Tymoteusz wśród ptaków
Wilkowski Jan
forma twórczości: role reżyseria: Żołyński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
14 października 2001 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
postać: Strażnik III reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
24 marca 2002 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Siward reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
2 czerwca 2002 |
Baśń o zaklętych braciach
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: role reżyseria: Żołyński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 października 2002 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: II Mąż Świątobliwy reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 października 2002 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Kupiec reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 października 2002 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Podesta reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
1 lutego 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Grzegorz, Aptekarz reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 marca 2003 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Artiemij Filipowicz Ziemlanika reżyseria: Kotlarczyk Teresa teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
25 września 2004 |
Król Edyp
Sofokles
postać: Pasterz reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
24 września 2005 |
Roberto Zucco
Bernard-Marie Koltès
postać: Starszy Pan reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
25 lutego 2006 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Ojciec, Maska, Aktor-Chór reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|