1 grudnia 1988 |
Na ten Nowy Rok!
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: role reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
16 marca 1990 |
Opowieści Lady Maybe
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: role reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
17 października 1992 |
Dog City
Romanski Krzysztof
forma twórczości: role reżyseria: Romanski Krzsztof teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
11 lipca 1993 |
O tym jak król Kiep obraził raz chleb
Edmund Wojnarowski
forma twórczości: role reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
17 kwietnia 1994 |
Baśń o zaklętym kaczorze
Maria Kann
postać: Wojewodzianka, Matka Słońca, Matka Księżyca, Matka Wichru reżyseria: Surmaczyński Piotr teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
18 grudnia 1994 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Odważny Tygrys, Mysz, Sprzedawczyni, Indianin, Kowboj, Żołnierz reżyseria: Antończak Aleksander teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
17 października 1995 |
Drewniany pajacyk
Agata Sowa
forma twórczości: role reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
18 października 1996 |
Historia o królewiczu Rumianku
Józef Ignacy Kraszewski
forma twórczości: role reżyseria: Grzywaczewska Ewa teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
17 maja 1997 |
Pokusice
Lucyna Sypniewska
forma twórczości: role reżyseria: Teatr Silnia! teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
9 stycznia 1998 |
Kowal
Gustaw Morcinek
forma twórczości: role reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Banialuka - Ośrodek Teatralny, Bielsko-Biała
|
4 października 1998 |
Bizdrygony i brykoce
Lucyna Sypniewska
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Banialuka - Ośrodek Teatralny, Bielsko-Biała
|
29 maja 1999 |
Księga bajek
Lucyna Sypniewska
forma twórczości: role reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Banialuka - Ośrodek Teatralny, Bielsko-Biała
|
1 czerwca 2001 |
O królewnie co spać nie chciała
Jerzy Harasymowicz
forma twórczości: role reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
13 stycznia 2002 |
Koziołek Matołek
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
1 czerwca 2003 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszuk Piotr teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
25 października 2003 |
Samotność
Bruno Schulz
forma twórczości: role reżyseria: Lazaro François teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
1 lutego 2004 |
Koziołek Matołek 2
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
10 lutego 2005 |
Antygona
Sofokles
postać: Królowa reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
18 września 2005 |
Zielony Wędrowiec
Liliana Bardijewska
forma twórczości: role reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
8 października 2006 |
O Zwyrtale Muzykancie
Jan Wilkowski
forma twórczości: role reżyseria: Dworakowski Konrad teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
25 listopada 2007 |
Czerwony Kapturek
Agata Sowa
forma twórczości: role reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|
22 lutego 2009 |
Sklep z zabawkami
Alexandru Popescu
postać: Kłamczuch reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|