1 czerwca 1992 |
Trzewiczki Andersena
Rosiński Michał
postać: Burmistrz reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
4 września 1992 |
Tomcio Paluch
Zaborowski Jerzy
postać: Zbój Madej reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
29 września 1993 |
O straszliwym smoku i dzielnym szewczyk, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku
Maria Kownacka
forma twórczości: role reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
19 grudnia 1993 |
Mirra, kadzidło, złoto
Joanna Kulmowa
forma twórczości: role reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
10 kwietnia 1994 |
Królewna dla smoka
Milada Masatowa
forma twórczości: role reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
30 września 1994 |
Koziołek Matołek
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Wróbel Lidia teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
20 grudnia 1994 |
Jasełka
Wanda Chotomska
forma twórczości: role reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
17 lutego 1995 |
Robal
Aleksander Abe
forma twórczości: role reżyseria: Łabiniec Andrzej teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
30 kwietnia 1995 |
Bajki pana Perrault
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
29 października 1995 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Kłapouchy reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
31 marca 1996 |
Maciuś i burza
Maurice Yendt
postać: Mistrz Ceremonii reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
8 grudnia 1996 |
Kulawy kogucik
Rada Moskowa
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
8 grudnia 1996 |
Kulawy kogucik
Rada Moskowa
forma twórczości: role reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
16 lutego 1997 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
postać: Wielki Borsuk reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
31 stycznia 1998 |
Królewna i niedźwiedź
Michał Rosiński
postać: Adam reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
6 listopada 1998 |
Królewna Śnieżka
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Krasnoludek reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
6 listopada 1998 |
Królewna Śnieżka
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Łowczy reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
6 listopada 1998 |
Królewna Śnieżka
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Narrator reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
22 maja 1999 |
Szewczyk Dratewka
Maria Kownacka
postać: Król Gwoździk reżyseria: Brzeziński Tomasz teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
31 marca 2000 |
Kot w butach
Michał Rosiński
postać: Mateusz reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
4 listopada 2000 |
Zimowa przygoda
Krzysztof Rau
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wróbel Lidia teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
4 listopada 2000 |
Zimowa przygoda
Krzysztof Rau
postać: Kominiarczyk reżyseria: Wróbel Lidia teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
4 listopada 2000 |
Zimowa przygoda
Krzysztof Rau
postać: Pies reżyseria: Wróbel Lidia teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
9 marca 2002 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Dżepetto reżyseria: Dworakowski Konrad teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|