20 lutego 1971 |
Gra w zabijanego
Eugène Ionesco
postać: Słuchacz reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: PWST, Kraków
|
20 lutego 1971 |
Gra w zabijanego
Eugène Ionesco
postać: Żołnierz reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: PWST, Kraków
|
26 września 1971 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Rewirowy II reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
26 marca 1972 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Telemak reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
2 lipca 1972 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Sala im.Księcia Bogusława), Szczecin
|
2 lipca 1972 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Satyr reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Sala im.Księcia Bogusława), Szczecin
|
7 października 1972 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Walek reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
15 grudnia 1972 |
Lubow Jarowaja
Konstanty Treniew
postać: Iwan Kołosow reżyseria: Monastyrski Piotr teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
28 lutego 1973 |
Śmierć Kopernika
Józef Gruda
postać: Jerzy Joachim Retyk reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
8 września 1973 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Chłopiec reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
8 września 1973 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Kawaler reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
8 września 1973 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: On reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
8 września 1973 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
3 maja 1974 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Artur reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
3 maja 1974 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
15 września 1974 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Towarzysz X reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
29 listopada 1974 |
Bal u Salomona
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
15 lutego 1975 |
Zabawa w koty
István Örkény
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
15 lutego 1975 |
Zabawa w koty
István Örkény
postać: Józef reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
14 kwietnia 1975 |
Cholonek
Janosch
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
14 kwietnia 1975 |
Cholonek
Janosch
forma twórczości: role reżyseria: Samogranicki Zbigniew teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
8 maja 1975 |
Opera za trzy grosze
Brecht Bertolt
postać: Filch reżyseria: Fischer Peter teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
11 października 1975 |
Janosik czyli na szkle ...
Bryll Ernest
postać: Anioł reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
20 grudnia 1975 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: Zawisza reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatry Dramatyczne (Sala im.Księcia Bogusława), Szczecin
|
20 marca 1976 |
Horsztyński
Juliusz Słowacki
postać: Sforka reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 czerwca 1976 |
Ta mała ziemia
Dżagarow Georgi
postać: Weso; Kelner reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
19 listopada 1976 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Henryk (Syn i Książę) reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
10 stycznia 1977 |
Niedźwiedź. Zapomniałam
Czechow Antoni
forma twórczości: role reżyseria: Czajkowska E.,Przewłocki J.,.. teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
10 stycznia 1977 |
Niedźwiedź. Zapomniałam
Czechow Antoni
forma twórczości: reżyseria z E.Czajkowską i J.Przewłockim teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
12 marca 1977 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Podróżny reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
12 marca 1977 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Towarzysz reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
25 maja 1977 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Kelner reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 lipca 1977 |
Książę Niezłomny
Juliusz Słowacki
postać: Don Henryk reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
26 listopada 1977 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
forma twórczości: role reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
4 lutego 1978 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Juraha reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
16 listopada 1978 |
Czapa, czyli śmierć na raty
Janusz Krasiński
postać: Oleś reżyseria: Gierszanin Bohdan teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
10 marca 1979 |
Don Juan
Molière
postać: Służący II reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
19 maja 1979 |
Dwór nad Narwią
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Walek reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
20 października 1979 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
postać: Bis reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
7 listopada 1979 |
Krasnoludki, krasnoludki
Kijonka Tadeusz
postać: Tęgi Łebek reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
7 listopada 1979 |
Krasnoludki, krasnoludki
Kijonka Tadeusz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
21 grudnia 1979 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Jasiek reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 stycznia 1980 |
Sowy
Grzegorz Walczak
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
6 stycznia 1980 |
Sowy
Grzegorz Walczak
postać: Inkasent reżyseria: Samogranicki Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
13 stycznia 1980 |
Czyżby?
Jacek Janczarski
postać: Dziennikarz reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
27 marca 1980 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Rzecznicki reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
4 lipca 1980 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Bajan reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
4 lipca 1980 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Redaktor reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
31 października 1980 |
Śmierć przewodniczącego ...
Bresan Ivo
postać: Robotnik reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
9 maja 1981 |
Ostatni zajazd na Litwie (Pan Tadeusz)
Adam Mickiewicz
postać: Wojski reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 listopada 1981 |
Ksiądz Marek
Juliusz Słowacki
postać: Suwarow reżyseria: Bednarz Aleksander teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 lutego 1982 |
O krasnoludkach i o sierotce..
Konopnicka Maria
forma twórczości: role reżyseria: Kmieciński Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Rewolucjonista reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Lokaj reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 listopada 1982 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Omnimor reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 marca 1983 |
Hiob
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Choreuta reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 maja 1983 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Śmigalski reżyseria: Igar Stanisław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 listopada 1983 |
Raj
Alberto Moravia
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Samogranicki Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: II Spiskowy reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: II z ludu reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Widz reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 stycznia 1985 |
Czas nasturcji
Barbara Wachowicz
postać: Czynownik I reżyseria: Głuszczak Bohdan, Ulewicz Wacław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 stycznia 1985 |
Czas nasturcji
Barbara Wachowicz
postać: Jan Popławski reżyseria: Głuszczak Bohdan, Ulewicz Wacław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 marca 1985 |
Przygody Koziołka Matołka
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1985 |
Ucieczka
Michaił Bułhakow
postać: Bajew reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1985 |
Ucieczka
Michaił Bułhakow
postać: Żyd reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 stycznia 1986 |
Wilki
Romain Rolland
postać: Sankiulota reżyseria: Jankowski Wacław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 czerwca 1986 |
Jak się kochają w niższych sferach
Alan Ayckbourn
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 czerwca 1986 |
Jak się kochają w niższych sferach
Alan Ayckbourn
postać: William Featherstone reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 grudnia 1986 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Kupiec reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 czerwca 1987 |
Baśń o rycerzu Gotfrydzie
Halina Górska
postać: Rycerz Artur reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 lutego 1988 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Kałmuk, Żołnierz reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 maja 1988 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Michał Lagena reżyseria: Witkiewicz Kazimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1988 |
Dzień gniewu
Roman Brandstaetter
postać: Ojciec IV reżyseria: Bobrowska Romana, Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 stycznia 1989 |
Fanszen
David Hare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 stycznia 1989 |
Fanszen
David Hare
postać: Wen-Te, Czing-Ho reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Mrowiński reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Czesław Flagowicz reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1990 |
Kolejka
Władimir Sorokin
postać: Stary reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 marca 1990 |
Policja
Sławomir Mrożek
postać: Sierżant policji-prowokator reżyseria: Maciąg Rafał teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Demon śniegu reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Sen reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Zbójca reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
31 grudnia 1990 |
Opera żebracza
John Gay
postać: Śliski Sam reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 lutego 2009 |
Skąpiec
Molière
forma twórczości: role reżyseria: Hojda Jerzy teatr:
|
24 listopada 2011 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Gospodarz, Wernyhora reżyseria: Kasprzyk Anna teatr: Teatr „Cracovia”, Kraków
|