30 stycznia 1958 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Niedźwiedź reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
6 grudnia 1958 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Szlachcic I reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
20 grudnia 1958 |
Laleczka z saskiej porcelany
Gerson-Dobrowolska Maria
postać: Ułan reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
24 stycznia 1959 |
Zbrodnia i kara
Fiodor Dostojewski
postać: Razumichin reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
4 kwietnia 1959 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Lotnik reżyseria: Truszkowska Zofia teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
16 stycznia 1960 |
Maria Stuart
Juliusz Słowacki
postać: Duglas reżyseria: Bleicherówna Danuta teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
11 marca 1961 |
Kolega
Johannes Mario Simmel
postać: Porucznik Sander reżyseria: Bleicherówna Danuta teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
4 maja 1962 |
Montserrat
Emmanuel Robles
postać: Montserrat reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 maja 1962 |
Montserrat
Emmanuel Robles
postać: Salas Ina reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 grudnia 1962 |
Król i aktor
Roman Brandstaetter
postać: Książę Józef Poniatowski reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 kwietnia 1963 |
Królowa przedmieścia
Krumłowski Konstanty
postać: Dufek; Karol reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 kwietnia 1963 |
Królowa przedmieścia
Krumłowski Konstanty
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 maja 1963 |
Wielki Bobby
Gruszczyński Krzysztof
postać: Chłopak reżyseria: Machulski Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 1963 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
postać: Uve Sievers reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 1963 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 lutego 1964 |
Partita na instrument drewniany
Stanisław Grochowiak
postać: Stulpa reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 lutego 1964 |
Szachy
Stanisław Grochowiak
postać: Człowiek reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 1964 |
Makbet
Shakespeare William
postać: Malkolm reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 maja 1964 |
Zabawa
Mrożek Sławomir
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 kwietnia 1965 |
Ktoś nowy
Domański Marek
postać: Karol Kukuła reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 kwietnia 1965 |
Ktoś nowy
Domański Marek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 1965 |
Śmierć Gubernatora
Leon Kruczkowski
postać: Robotnik III reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 1965 |
Śmierć Gubernatora
Leon Kruczkowski
postać: Adiutant reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 1966 |
Medea
Jan Parandowski
postać: Kupiec II reżyseria: Tychowa Lucyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 1966 |
Medea
Jan Parandowski
forma twórczości: role reżyseria: Tychowa Lucyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 listopada 1966 |
Nocna opowieść
Choiński Krzysztof
postać: Cwaniak reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 listopada 1966 |
Nocna opowieść
Choiński Krzysztof
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 kwietnia 1967 |
Król Ryszard Drugi
Shakespeare William
postać: Książę Aumerle reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 kwietnia 1967 |
Król Ryszard Drugi
Shakespeare William
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 stycznia 1968 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
postać: Żołnierz reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 stycznia 1969 |
Henryk VI na łowach
Wojciech Bogusławski
postać: Milord I reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 lipca 1969 |
Ballada o tamtych dniach
Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot
postać: Ksiądz reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 stycznia 1970 |
Świętoszek
Molière
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 stycznia 1970 |
Świętoszek
Molière
postać: Damis reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 stycznia 1970 |
Świętoszek
Molière
postać: Orgon reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 kwietnia 1970 |
Szósty lipca
Michał Szatrow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 kwietnia 1970 |
Szósty lipca
Michał Szatrow
postać: Daniszewski reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 października 1970 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Janusz reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
2 lutego 1971 |
Grupa Laokoona
Tadeusz Różewicz
postać: Pan II, Ordynator reżyseria: Boratyński Wojciech, Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
17 kwietnia 1971 |
Oresteja
Ajschylos
postać: Apollo reżyseria: Przybylski Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
12 czerwca 1971 |
Ubu Król
Alfred Jarry
postać: Byczysław reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
12 czerwca 1971 |
Ubu Król
Alfred Jarry
forma twórczości: role reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
12 marca 1972 |
Dramat bez tytułu (Horsztyński)
Juliusz Słowacki
postać: Wyrwik reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
3 czerwca 1972 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
13 stycznia 1973 |
Syn słońca
Stanisław Weremczuk
postać: Wolf, Novarra reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 czerwca 1973 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 września 1973 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Hoppe reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 stycznia 1974 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Andrzej reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 października 1974 |
Krakowiacy i Górale, czyli Zabobon
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Bartłomiej reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 1975 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
postać: Andres reżyseria: Zamkow Lidia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 czerwca 1975 |
Miesiąc na wsi
Iwan Turgieniew
postać: Isłajew reżyseria: Wołkow Georgij teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 września 1975 |
Rodeo
Aleksander Ścibor-Rylski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 marca 1976 |
Baba-Dziwo
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Skołuda Celestyn teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 marca 1976 |
Baba-Dziwo
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Kołopuk Genor reżyseria: Skołuda Celestyn teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 czerwca 1976 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
Shakespeare William
postać: Nym reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 września 1976 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Michał Iłłarionowicz Kutuzow reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 stycznia 1977 |
Po górach, po chmurach
Bryll Ernest
postać: Żołnierz reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 marca 1977 |
Protokół pewnego zebrania
Aleksander Gelman
postać: Komkow reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1977 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Grzegorz reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1978 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Sekretarz Malawski reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 1978 |
Tragiczna historia Hamleta księcia Danii
William Shakespeare
postać: Marcellus reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 stycznia 1979 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Lokaj Księżnej reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 października 1979 |
Czapa, czyli śmierć na raty
Janusz Krasiński
postać: Oleś reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 października 1979 |
Czapa, czyli śmierć na raty
Janusz Krasiński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 stycznia 1980 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Herod reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 marca 1980 |
Śmierć komiwojażera
Arthur Miller
postać: Howard Wagner reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 czerwca 1980 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Iketaon reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 października 1980 |
Czyżby?
Jacek Janczarski
postać: Stary reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 kwietnia 1981 |
Iwanow
Antoni Czechow
postać: Paweł Lebiediew reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 1981 |
Maskarada
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Żukowskij reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1982 |
Pamiętnik pana Paska
Jan Chryzostom Pasek
postać: Szlachcic 6 reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1982 |
Pamiętnik pana Paska
Jan Chryzostom Pasek
postać: Wuj Chociwski reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 maja 1982 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Hieronim reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 grudnia 1982 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Sajetan Tempe reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 listopada 1983 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Wołdemar Hawryłowicz reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1984 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Wujek reżyseria: Gliński Marek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 1984 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Perełka reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 1984 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Śmigalski reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 maja 1984 |
Próba adaptacji
Irosław Szymański
postać: Majster murarski reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 listopada 1984 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Upiór reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 lutego 1986 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Konstabl reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 czerwca 1986 |
Molière
Michaił Bułhakow
postać: Filibert du Croisy, aktor reżyseria: Linda Bogusław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Husarz reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Hetman reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Herod reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 marca 1988 |
Mandat
Erdman Nikołaj
postać: Autonom Zygmuntowicz; Stefan reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Jeniec reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Oficer reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 lutego 1991 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1991 |
Niewidzialny książę
Igor Sikirycki, Roman Sykała
forma twórczości: role reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr Nowy , Lublin
|
8 marca 1992 |
Farsa o śmierci - czyli wędrówki mistrza Kościeja
Michel de Ghelderode
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 marca 1992 |
Farsa o śmierci - czyli wędrówki mistrza Kościeja
Michel de Ghelderode
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 kwietnia 1992 |
Sztukmistrz z Lublina
Singer Isaac Bashevis
postać: Łejzerł Kracmich,Chasyd reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1992 |
Niedźwiedź króla Gniewobora
Igor Sikirycki
postać: Król Gniewobór reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr Nowy , Lublin
|
11 listopada 1992 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
postać: Strażnik więzienia reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 grudnia 1993 |
Antygona w Nowym Jorku
Janusz Głowacki
postać: John reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 grudnia 1994 |
Noc listopadowa
Wyspiański Stanisław
postać: Gen.Wincenty Krasiński reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 stycznia 1995 |
Odprawa posłów greckich
Kochanowski Jan
postać: Iketaon reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
24 marca 1995 |
Zjazd koleżeński
Program składany sc.R.Pracz
forma twórczości: role reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1995 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Dworzanin Miraża reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1995 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Stary sługa reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 listopada 1995 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kanclerz reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1996 |
Szatan z siódmej klasy
Kornel Makuszyński
postać: Iwon Gąsowski reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
11 lutego 1996 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Czeladnik krawiecki,Turek reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 1996 |
Wilk stepowy
Hesse Hermann
postać: Profesor reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
23 maja 1996 |
Egzekutor
Marek Rębacz
postać: Tatuś reżyseria: Sztejman Zbigniew teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Wdowiec reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 stycznia 1997 |
Wieczór Trzech Króli lub co chcecie
William Shakespeare
postać: Drugi oficer reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 kwietnia 1997 |
Rozmowy z katem
Moczarski Kazimierz
forma twórczości: oprawa plastyczna reżyseria: Sztejman Zbigniew teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 kwietnia 1997 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Firs reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 czerwca 1997 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Piernikiewicz reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 lutego 1998 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Dworzanin reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 czerwca 1998 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
postać: Gość w oberży;Dworzanin reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 listopada 1998 |
Antygona
Sofokles
postać: Strażnik reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Scena ZASP, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Grzegorz reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Spiskowiec reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1999 |
Arkadia
Tom Stoppard
postać: Jellaby reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 kwietnia 2000 |
Skąpiec
Moliere
postać: Anzelm reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 2000 |
Diabelskie nasienie
Ivo Brešan
postać: Carlo Batthyany reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 stycznia 2001 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Grzegorz reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2001 |
Kąpielisko Ostrów
Paweł Huelle
postać: Ojciec reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Hrabia, Pułkownik reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jeden z chóru reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Kapral reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 2002 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Gość reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 2002 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Kupiec reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 2002 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Służący w zajeździe reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2002 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2002 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Wujek reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 października 2002 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Tichon reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 lutego 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 maja 2003 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Arystokrata reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 listopada 2003 |
Caligula
Albert Camus
postać: Mereia reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2004 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Jakub Paganel reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 marca 2005 |
Najlepsze lata panny Jean Brodie
Jay Presson Allen
postać: Członek grona pedagogicznego reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 2005 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Gość z przyjęcia reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|