6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
postać: Jan reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
postać: Mieszczanin reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
postać: Woda reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
12 grudnia 1959 |
Maski
Bukowski Ryszard
postać: Chłopiec I reżyseria: Gogół Jerzy teatr: Opera, Wrocław
|
15 czerwca 1963 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
14 maja 1964 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Harnaś reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
20 grudnia 1965 |
Don Juan
Christoph Willibald Gluck
postać: Masetto reżyseria: Quell de Hanna teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
20 grudnia 1965 |
Don Juan
Christoph Willibald Gluck
forma twórczości: role reżyseria: Quell de Hanna teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
20 grudnia 1965 |
Pietruszka
Igor Strawiński
postać: Maur reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
20 grudnia 1965 |
Pietruszka
Igor Strawiński
postać: Petruszka reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
6 listopada 1966 |
Cudowny mandaryn
Béla Bartók
postać: Złoczyńca reżyseria: Sobiesiak Rajmund teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
8 maja 1967 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Kord Kazimierz, Szajna Józef teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
11 marca 1968 |
Fra Diavolo
Daniel François Esprit Auber
postać: Bandyta reżyseria: Weissówna Zofia teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
25 maja 1968 |
Wiedeńska krew
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Weissówna Zofia teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
16 grudnia 1970 |
Wesoła wdówka
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
3 grudnia 1971 |
Apetyt na czereśnie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: choreografia reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 maja 1973 |
Hrabina Marica
Emmerich Kálmán
forma twórczości: role reżyseria: Rogowski Kazimierz teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
4 grudnia 1974 |
Róża Stambułu
Fall Leo
forma twórczości: role reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Miejski Teatr Muzyczny-Opera i Operetka, Kraków
|
15 lutego 1975 |
Noc wigilijna
Andrzej Kozak
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Kozak Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 1976 |
Krawcy szczęścia
Tadeusz Kwinta
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 listopada 1976 |
Wesele w Ojcowie
Kurpiński Karol
postać: Wesołek wiejski reżyseria: Gołębiowski Tomasz teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
14 listopada 1976 |
Wesele w Ojcowie
Kurpiński Karol
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Gołębiowski Tomasz teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
5 grudnia 1977 |
Królewna Śnieżka
Bogdan Pawłowski
postać: Śpioszek teatr: Krakowski Teatr Muzyczny, Kraków
|
29 grudnia 1977 |
Wassa Żeleznowa
Gorki Maksym
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Wollen Irena teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
14 maja 1978 |
Wicehrabia przepołowiony
Italo Calvino
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jaremowa Zofia teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
16 maja 1981 |
Historia o ptaku Cis
Joanna Kulmowa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|