7 marca 1959 |
Grymasela
Maria Kownacka
postać: Dworka reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
7 marca 1959 |
Grymasela
Maria Kownacka
postać: Grymasela reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
6 kwietnia 1960 |
Pieśń o korsarzu Palemonie
Brzechwa Jan
forma twórczości: role reżyseria: Baczyński Szczepan teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
1 września 1960 |
Przygody Koziołka Matołka
Makuszyński Kornel
forma twórczości: role reżyseria: Piekarska Joanna teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
11 października 1960 |
Czarodziejski bęben
Kopalko Zbigniew
postać: Głafira reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
28 maja 1961 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Żukrowski Wojciech
postać: Wiolinka, Myszka reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
15 czerwca 1962 |
Kasia i krokodyl
Gernet N., Jagfeld G.
postać: Kasia reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
31 grudnia 1962 |
Moto-Grzmot
Temporall Jean Loup
postać: Sambo reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
9 kwietnia 1963 |
Czerwony osiołek
Temporall Jean Loup
postać: Sambo reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
20 września 1963 |
Grymasela
Dobrzański Jerzy
postać: Grymasela reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
31 grudnia 1963 |
Zwinna wiewiórka
Temporall Jean Loup
postać: Murzynek Samba reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
17 listopada 1964 |
Która godzina?
Wojciechowski Zbigniew
postać: Vincent reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
27 lutego 1965 |
Czarodziejska fujarka
Trifunović Bośko
postać: Królowa reżyseria: Kulundźić Maryja teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
25 września 1965 |
Słoniątko
Grabowski Jan
postać: Słoniątko reżyseria: Dobromilski Włodzimierz, Chojnowski Zenon teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
30 grudnia 1965 |
Niebieska wyspa
Urban Gyula
postać: Niebieski piesek reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
29 stycznia 1966 |
Grymasela
Kownacka Maria
postać: Grymasela reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
10 września 1966 |
Bamba w oazie Tongo
Ośnica Jan
postać: Bamba reżyseria: Miklińska-Jaśniewicz Zofia teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
17 listopada 1966 |
Zwinna wiewiórka
Temporall Jean Loup
postać: Samba reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
18 lutego 1967 |
Baśń o szlachetnym rycerzu
Wojtasik Krystyna
postać: Wróżka Wiwiana reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
22 października 1967 |
Tygrys tańczy dla Szu-Hin
Świrszczyńska Anna
postać: Szu-Hin reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
17 stycznia 1968 |
Czerwony Osiołek
Temporall Jean Loup
postać: Samba reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
28 sierpnia 1968 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
28 sierpnia 1968 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Pan Twardowski reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
28 sierpnia 1968 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
10 grudnia 1968 |
Księżniczka i klown
Svaton Bedrich, Borde-Klein Ingie
postać: Dyrektorka Józefina reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
1 października 1970 |
Porwanie kaczątek
Gyula Urban
forma twórczości: role reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
23 grudnia 1970 |
Allem kallem
Łabęcka-Koecherowa Małgorzata
forma twórczości: role reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
26 października 1971 |
Ula z I b
Wilkowski Jan
forma twórczości: role reżyseria: Wilkowski Jan teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
19 września 1972 |
Szewc Kopytko i kaczor Kwak
Makuszyński Kornel
forma twórczości: role reżyseria: Wilkowski Jan teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
10 marca 1973 |
Słowo o wyprawie Igora
postać: Kobieta reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
2 października 1973 |
Niełatwo być psem
Burakowska Elżbieta
forma twórczości: role reżyseria: Wilkowski Jan teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
12 września 1974 |
O kołku w płocie co służył ...
Łebkowski M., Werner S.
postać: Dziewczyna reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
1 grudnia 1974 |
Koziołeczek
Porazińska Janina
forma twórczości: role reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
22 grudnia 1974 |
Tańcowały dwa Michały
Całkowa Julianna
forma twórczości: role reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
23 kwietnia 1975 |
Królowa Śniegu
Szwarc Jewgienij
forma twórczości: role reżyseria: Piekarska Joanna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
31 grudnia 1975 |
Przygody Fipcia Patałaszka
Świrszczyńska Anna
forma twórczości: role reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
24 kwietnia 1976 |
Bajki Pana Brzechwy
Brzechwa Jan
forma twórczości: role reżyseria: Rettinger Andrzej teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
31 grudnia 1976 |
Kogucik i strusiątko
Usacz Grigorij, Czepowiecki Efim
forma twórczości: role reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
10 listopada 1977 |
Urodziny słonia
Walden Jerzy
forma twórczości: role reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
21 maja 1978 |
Słowik
Bryll Ernest
postać: Jawor reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
21 maja 1978 |
Słowik
Bryll Ernest
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
4 października 1978 |
Hup i Hop
Poprawski Zbigniew, Linert Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
15 grudnia 1978 |
Plastuś zaprasza
Kownacka Maria
forma twórczości: role reżyseria: Całkowa Julianna teatr: Teatr Lalka, Warszawa
|
22 listopada 1979 |
Jaś i Małgosia
Humperdinck Engelbert
forma twórczości: role reżyseria: Wilkowski Jan, Kilian Adam teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
9 października 1981 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
11 grudnia 1985 |
Diabelskie pułapki
Mieczysław Antuszewicz
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
29 maja 1988 |
Zakochani
Krzysztof Rau
forma twórczości: reżyseria teatr: Lubuski Teatr (Scena Lalkowa), Zielona Góra
|
29 maja 1988 |
Zakochani-Estradowe impresje..
Rau Krzysztof
forma twórczości: reżyseria teatr: Lubuski Teatr (Scena Lalkowa), Zielona Góra
|
23 kwietnia 1989 |
Lalkarz
Martin Stevens
forma twórczości: reżyseria teatr: Lubuski Teatr (Scena Lalkowa), Zielona Góra
|
23 kwietnia 1989 |
Lalkarz
Martin Stevens
forma twórczości: role reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Lubuski Teatr (Scena Lalkowa), Zielona Góra
|
11 grudnia 1992 |
Lalkarz
Stevens Martin
forma twórczości: reżyseria teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
29 października 1995 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: inscenizacja, reżyseria reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
8 września 1996 |
Bum cyk cyk kabarecik
Michał Rosiński
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
27 września 1997 |
Czarodziejska katarynka
Michał Rosiński
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
15 listopada 1997 |
Tygrys tańczy dla Szu-Hin
Anna Świrszczyńska
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
17 kwietnia 1999 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: inscenizacja, reżyseria reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|