4 listopada 1960 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Balladyna reżyseria: Błońska Gustawa teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 czerwca 1963 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
postać: Monika Stettler reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Rozmaitości, Wrocław
|
2 października 1964 |
Minotaur
Tomaszewski Henryk
postać: Dziewczyna;Diva operetkowa reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
21 października 1964 |
Don Juan, czyli miłość do geometrii
Max Frisch
postać: Donna Kamila reżyseria: René Ludwik teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
27 lutego 1965 |
Po upadku
Arthur Miller
postać: Felice reżyseria: René Ludwik teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
20 października 1968 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Katarzyna reżyseria: Michalik Franek teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
15 listopada 1970 |
Ćwierć za kominem
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Dziewoński Edward teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
15 listopada 1970 |
Ćwierć za kominem
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Dziewoński Edward teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
23 lutego 1974 |
Wodewil warszawski
Zdzisław Gozdawa, Wacław Stępień
forma twórczości: role reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
20 lipca 1974 |
Oby nam się
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
13 czerwca 1976 |
Latające dziewczęta
Camoletti Marc
postać: Judyta reżyseria: Brusikiewicz Kazimierz teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
16 lipca 1977 |
Taaaka ryba!!!
Bricaire J.J., Lasaygues M.
postać: Sabina reżyseria: Brusikiewicz Kazimierz teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
18 czerwca 1978 |
Skok do łóżka
Cooney Ray, Chapman John
postać: Yvette Bottin reżyseria: Brusikiewicz Kazimierz teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
4 maja 1979 |
Nasza patetyczna
Gontarz Ryszard
postać: Żona reżyseria: Brzozowicz Wojciech teatr: Estrada Stołeczna, Warszawa
|
10 maja 1980 |
Jakub i Ezaw
Samuel Groneman
postać: Fraulein Truda reżyseria: Berger Juliusz teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
4 kwietnia 1981 |
Poszukiwacze złota
Szołem Alejchem
postać: Zełda reżyseria: Berger Juliusz, Szurmiej Szymon teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
3 marca 1984 |
Pani prezesowa
Hennequin Maurice,Veber Pierre
postać: Gobette reżyseria: Wróblewski Krzysztof teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 maja 1984 |
Prawo i pięść
Hen Józef
postać: Anna reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 maja 1984 |
Prawo i pięść
Hen Józef
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wróbel Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|