8 maja 1957 |
Hrabia Luxemburg
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Ślaski Michał teatr: Operetka, Łódź
|
15 września 1957 |
Bal w Savoyu
Paul Ábrahám
forma twórczości: role reżyseria: Winiecki Stanisław teatr: Operetka, Łódź
|
8 grudnia 1957 |
Chciałaby dusza do raju
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Rzeszewski Janusz teatr: Operetka, Łódź
|
8 grudnia 1957 |
Chciałaby dusza do raju
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: asystent baletmistrza reżyseria: Rzeszewski Janusz teatr: Operetka, Łódź
|
21 czerwca 1958 |
Daj buzi Kate
Cole Porter
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Sykała Roman teatr: Operetka, Łódź
|
30 stycznia 1959 |
Tylko dla kobiet
Karasiński Zygmunt
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Walden Jerzy teatr: Operetka, Łódź
|
28 listopada 1959 |
Krysia Leśniczanka
Jarno Jerzy
forma twórczości: role reżyseria: Zdzitowiecki Witold teatr: Operetka, Lublin
|
28 listopada 1959 |
Krysia Leśniczanka
Jarno Jerzy
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Zdzitowiecki Witold teatr: Operetka, Lublin
|
19 listopada 1960 |
Kwiat Hawai
Paul Ábrahám
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Grey Xenia teatr: Operetka, Lublin
|
19 listopada 1960 |
Kwiat Hawai
Paul Ábrahám
forma twórczości: role reżyseria: Grey Xenia teatr: Operetka, Lublin
|
7 maja 1961 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Weissówna Zofia, Kostrzewska Barbara teatr: Operetka, Lublin
|
7 maja 1962 |
Panna Wodna
Jerzy Lawina-Świętochowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Artemska Beata, Kostrzewska Barbara teatr: Operetka, Lublin
|
7 maja 1962 |
Panna Wodna
Jerzy Lawina-Świętochowski
forma twórczości: role reżyseria: Artemska Beata, Kostrzewska Barbara teatr: Operetka, Lublin
|
18 czerwca 1962 |
Roxy
Barry Conners
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bem Paweł teatr: Operetka, Lublin
|
15 października 1962 |
Bal w Savoyu
Paul Ábrahám
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Grey Xenia teatr: Operetka, Lublin
|
6 lutego 1963 |
Fajerwerk
Paul Burkhard
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Artemska Beata teatr: Operetka, Lublin
|
6 lutego 1963 |
Fajerwerk
Paul Burkhard
forma twórczości: role reżyseria: Artemska Beata teatr: Operetka, Lublin
|
7 maja 1964 |
Czarujący Giulio
Gorni Kramer
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Artemska Beata teatr: Operetka, Lublin
|
7 maja 1964 |
Czarujący Giulio
Gorni Kramer
postać: St.sier. Smith reżyseria: Artemska Beata teatr: Operetka, Lublin
|
22 lipca 1964 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Pastuch reżyseria: Duda Henryk, Langer Leon teatr: Operetka, Lublin
|
22 lipca 1964 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: role reżyseria: Duda Henryk, Langer Leon teatr: Operetka, Lublin
|
16 stycznia 1966 |
Wiedeńska krew
Johann II Strauss
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Grey Xenia teatr: Operetka, Lublin
|
26 maja 1966 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 czerwca 1966 |
Eksportowa żona
Stanisław Renz
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Stanisławska Stanisława teatr: Operetka, Lublin
|
25 listopada 1966 |
Happy End
Bertolt Brecht, Dorothy Lane, Kurt Weill
forma twórczości: choreografia reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|