15 grudnia 1963 |
Joanna d'Arc
Mikołaj Piejko
postać: Błazen reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera, Wrocław
|
15 grudnia 1963 |
Joanna d'Arc
Mikołaj Piejko
postać: Komendant francuskiego oddziału reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera, Wrocław
|
15 grudnia 1963 |
Joanna d'Arc
Mikołaj Piejko
postać: Pasterz przyjaciel Joanny reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera, Wrocław
|
15 grudnia 1963 |
Joanna d'Arc
Mikołaj Piejko
postać: Trefniś królewski reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera, Wrocław
|
15 grudnia 1963 |
Joanna d'Arc
Mikołaj Piejko
postać: Wieśniak reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera, Wrocław
|
15 grudnia 1963 |
Joanna d'Arc
Mikołaj Piejko
postać: Żołnierz francuski reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera, Wrocław
|
22 stycznia 1967 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: role reżyseria: Nedomansky Leo teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
5 listopada 1967 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 maja 1968 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Błazen reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 maja 1968 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
12 lipca 1968 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: role reżyseria: Radtke Friedrich teatr: Opera, Wrocław
|
26 kwietnia 1969 |
Tryptyk baletowy
Karol Kurpiński
postać: Drużba reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera, Wrocław
|
26 kwietnia 1969 |
Tryptyk baletowy
Augustyn Bloch
postać: Muzykant reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera, Wrocław
|
26 kwietnia 1969 |
Tryptyk baletowy
Karol Szymanowski
postać: Pan Młody reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera, Wrocław
|
26 kwietnia 1969 |
Tryptyk baletowy
Karol Kurpiński
postać: Żyd reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera, Wrocław
|
13 czerwca 1970 |
W rytmie Słońca
Urszula Kozioł
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Litwiniec Bogusław teatr: Teatr Kalambur, Wrocław
|
23 listopada 1970 |
Pomsta Jontkowa
Bolesław Wallek-Walewski
postać: Zbójnik reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: Opera, Wrocław
|
28 marca 1971 |
Balet, balet, opera, balet
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Maur reżyseria: Kopiński Mikołaj, Kopiński Mikołaj, Mika Ludwik, Kopiński Mikołaj teatr: Opera, Wrocław
|
28 marca 1971 |
Balet, balet, opera, balet
Maurice Ravel
postać: Tancerz reżyseria: Kopiński Mikołaj, Kopiński Mikołaj, Mika Ludwik, Kopiński Mikołaj teatr: Opera, Wrocław
|
28 marca 1971 |
Balet, balet, opera, balet
George Gershwin
postać: Żółty reżyseria: Kopiński Mikołaj, Kopiński Mikołaj, Mika Ludwik, Kopiński Mikołaj teatr: Opera, Wrocław
|
16 czerwca 1971 |
Dramat układasz
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dziedziul Andrzej teatr: Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław
|
16 października 1971 |
Balety polskie
Karol Kurpiński
postać: Żyd reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Opera, Wrocław
|
16 października 1971 |
Balety polskie
Romuald Twardowski
postać: Rzeźba II reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Opera, Wrocław
|
16 października 1971 |
Balety polskie
Romuald Twardowski
postać: Rzeźba I reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Opera, Wrocław
|
16 października 1971 |
Balety polskie
Karol Szymanowski
postać: Pan Młody reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Opera, Wrocław
|
16 października 1971 |
Balety polskie
Karol Szymanowski
postać: Grajek reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Opera, Wrocław
|
16 października 1971 |
Balety polskie
Karol Kurpiński
postać: Drużba reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Opera, Wrocław
|
18 grudnia 1971 |
Orfeusz w piekle
Jacques Offenbach
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Weissówna Zofia teatr: Opera, Wrocław
|
18 grudnia 1971 |
Orfeusz w piekle
Jacques Offenbach
postać: Bachus reżyseria: Weissówna Zofia teatr: Opera, Wrocław
|
18 grudnia 1971 |
Orfeusz w piekle
Jacques Offenbach
forma twórczości: role reżyseria: Weissówna Zofia teatr: Opera, Wrocław
|
21 maja 1972 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
forma twórczości: asystent baletmistrza reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Opera, Wrocław
|
21 maja 1972 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Gladiator reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Opera, Wrocław
|
16 czerwca 1973 |
Magnus
Józef Świder
forma twórczości: choreografia reżyseria: Radecka Barbara teatr: Opera, Wrocław
|
8 września 1973 |
Giselle
Adolphe Adam
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Jean Coralli i Jules Perrot teatr: Opera, Wrocław
|
8 września 1973 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Baron (Hercog) reżyseria: Jean Coralli i Jules Perrot teatr: Opera, Wrocław
|
22 listopada 1973 |
Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda
Karol Kurpiński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Biliński Zygmunt teatr: PWSM, Wrocław
|
16 lutego 1974 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
7 kwietnia 1974 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
19 maja 1974 |
Dziś bliźniaki
Carlo Goldoni
forma twórczości: choreografia reżyseria: Baranowski Henryk, Juk Kowarski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
18 lipca 1974 |
Awans
Edward Redliński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
19 października 1974 |
Amerykański ideał
Edward Albee
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: René Ludwik teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
5 lutego 1975 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: René Ludwik teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
23 lutego 1975 |
Madame Sans-Gene
Stefan Kisielewski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Ronczewski Ryszard teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
25 maja 1975 |
Ech jabłoczko
Pieśni rosyjskie i radzieckie
forma twórczości: choreografia z Wiktorem Charczenką reżyseria: Ronczewski Ryszard teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
14 czerwca 1975 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
13 lipca 1975 |
Barbara Radziwiłłówna
Alojzy Feliński
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Bączewska Magdalena teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
13 lipca 1975 |
Machiavelli
Wasowski Jerzy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
11 września 1975 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
29 lutego 1976 |
Skowronek
Franz Lehár
forma twórczości: choreografia reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
17 czerwca 1976 |
Anna Livia
James Joyce
forma twórczości: choreografia reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
23 października 1976 |
Nowe cierpienia młodego W.
Ulrich Plenzdorf
forma twórczości: pantomima reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|