27 października 1955 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Sobowtór królowej reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
27 października 1955 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Cnota reżyseria: Parnell Feliks teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 grudnia 1956 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Dobra Wróżka teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 grudnia 1956 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Rówieśnica Aurory teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 1958 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
forma twórczości: role reżyseria: Patkowski Zygmunt teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 1958 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Przyjaciółka reżyseria: Patkowski Zygmunt teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 1958 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Żona Gireja reżyseria: Patkowski Zygmunt teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
6 czerwca 1959 |
Nowa Odysea
Bruns Victor, Burkat Albert
postać: Kobieta z osady rybackiej reżyseria: Gruber Lilo teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 stycznia 1960 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Łabędź reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 stycznia 1960 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Narzeczona reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
30 stycznia 1960 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 czerwca 1961 |
Bursztynowa panna
Adam Świerzyński
postać: Panna wodna reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 czerwca 1961 |
Bursztynowa panna
Adam Świerzyński
postać: Branka reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
10 czerwca 1961 |
Bursztynowa panna
Adam Świerzyński
postać: Dziewczyna reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
6 czerwca 1963 |
Romeo i Julia
Prokofiew Sergiusz
forma twórczości: role reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
18 października 1964 |
Esik w Ostendzie
Grażyna Bacewicz
postać: Gogo reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
18 października 1964 |
Esik w Ostendzie
Grażyna Bacewicz
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
18 października 1964 |
Paziowie królowej Marysieńki
Duniecki Stanisław
postać: Królowa Marysieńka reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
19 grudnia 1964 |
Porwanie
Kiesewetter Tomasz
postać: Druhna reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
13 listopada 1965 |
Sylfidy
Chopin Fryderyk
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki C., Kasprowicz B. teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 listopada 1969 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Księżna matka reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
6 grudnia 1970 |
Cudowny mandaryn
Béla Bartók
postać: Jedna z trzech reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 1975 |
Oczekiwanie
Augustyn Bloch
postać: Sprzątaczka reżyseria: Gruca Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 listopada 1975 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 listopada 1975 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Babcia teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|