14 marca 1959 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Wróżka reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
21 lipca 1959 |
Wesele w Ojcowie
Kurpiński Karol
postać: Matka reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
15 marca 1960 |
Wesele w Ojcowie (wznowienie)
Kurpiński Karol
postać: Panna Młoda reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
27 marca 1960 |
Cudowny mandaryn
Béla Bartók
postać: Dziewczyna reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
5 czerwca 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Łabędź reżyseria: Lew Iwanow, Włodzimierz Burmeister teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
4 października 1962 |
Trójkątny kapelusz
Falla Manuel de
postać: Młynarka reżyseria: Gullot de Rode Francois teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
6 listopada 1962 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
postać: Najpiękniejsza w haremie reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
16 października 1963 |
Soirees et matinees musicales (Divertissement)
Benjamin Britten
forma twórczości: role reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
7 października 1964 |
Ad hominem. Impresja baletowa
Zbigniew Wiszniewski
postać: Solistka reżyseria: Nowakowski Marek T. teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
20 listopada 1965 |
Straszny dwór
Moniuszko Stanisław
forma twórczości: role reżyseria: Merunowicz Jerzy teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 listopada 1965 |
Halka
Moniuszko Stanisław
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Bronisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Panna reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Nimfa reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Kruk reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Czarownica reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
11 grudnia 1965 |
Wieczór Strawińskiego
Igor Strawiński
postać: Dziewczyna reżyseria: Swinarski Konrad, Rodrigues Alfredo, Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
11 grudnia 1965 |
Wieczór Strawińskiego
Igor Strawiński
postać: Furia reżyseria: Swinarski Konrad, Rodrigues Alfredo, Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 stycznia 1966 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Łabędź reżyseria: Kuzniecowa Raissa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 stycznia 1966 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Kuzniecowa Raissa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
6 kwietnia 1966 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Stros Ladislav teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 listopada 1966 |
Wieczór baletowy
Karol Szymanowski
postać: Góralka reżyseria: Gruca Witold, Gruca Witold, Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 marca 1967 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Driada reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 marca 1967 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Mercedes reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 marca 1967 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: role reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
20 kwietnia 1968 |
Giselle
Adolphe Adam
forma twórczości: role reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 maja 1969 |
Kopciuszek
Prokofiew Sergiusz
postać: Taniec hiszpański reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
18 marca 1973 |
Pietruszka
Igor Strawiński
postać: Niańka reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
18 marca 1973 |
Pożądanie (Balet)
Grażyna Bacewicz
postać: Śmierć teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|