20 czerwca 1996 |
W hołdzie Warszawie
Wielka Gala Baletowa
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski E.,J.Grigorowicz(ch teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Księżniczka Aurora reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Księżniczka Florina reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Wróżka Delikatności reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
29 kwietnia 1997 |
Benois De La Danse
Gala Baletowa
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
30 sierpnia 1997 |
Jutro nie ma wojny
Koncert nadzwyczajny
forma twórczości: role teatr: Teatr Narodowy (Scena Dramatyczna), Warszawa
|
29 maja 1998 |
Nad milczącą krawędzią
Schubert\Mahler\Albinioni
postać: Albinioni - Tylko miłość ... reżyseria: Woźniak Sławomir teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 listopada 2001 |
Święta Wiosna
.
postać: Balerina reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 listopada 2001 |
Święta Wiosna
.
postać: Trup w gazowej masce reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 lutego 2002 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Lise reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 lutego 2002 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Przyjaciółka Lise reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 grudnia 2002 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera na Zamku, Szczecin
|
8 marca 2003 |
Harnasie (wznowienie)
Szymanowski Karol
postać: Druhna reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 czerwca 2003 |
Czajkowski. Misterium życia i śmierci
Piotr Czajkowski
postać: Dziewczyna reżyseria: Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 października 2003 |
Rudolf Valentino
Dębski Krzesimir
postać: Pola Negri reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Rozrywki, Chorzów
|
15 listopada 2003 |
Coś jakby
Henryk Mikołaj Górecki
forma twórczości: role reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 maja 2004 |
Bajadera
Ludwig Alois Minkus
postać: Nikija reżyseria: Makarowa Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 maja 2004 |
Bajadera
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: role reżyseria: Makarowa Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 listopada 2004 |
Balanchine i muzy
Piotr Czajkowski
postać: Solistka 1 reżyseria: Balanchine George, Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 listopada 2004 |
Balanchine i muzy
Johann Sebastian Bach
postać: Solistka 2 reżyseria: Balanchine George, Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Aurora teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna (wznowienie)
Czajkowski Piotr
postać: Aurora reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
17 listopada 2005 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Frygia reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 kwietnia 2006 |
Bridges of time
Igor Strawiński
postać: Panna Młoda reżyseria: Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 kwietnia 2006 |
Bridges of time
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: role reżyseria: Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
1 grudnia 2006 |
Czajkowski. Misterium życia i śmierci
Piotr Czajkowski
postać: Dziewczyna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 grudnia 2006 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Klara reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 grudnia 2006 |
Bal u księcia Orlovsky`ego
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
2 lutego 2007 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Klara teatr: Opera Wrocławska, Wrocław
|
15 czerwca 2007 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Lise reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 kwietnia 2008 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Kot teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 kwietnia 2008 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Królowa Podziemi teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 kwietnia 2008 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Królowa Wschodu teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 maja 2008 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Julia reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
19 listopada 2008 |
Anna Karenina
Rodion Szczedrin
postać: Kitty reżyseria: Ratmansky Alexei teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 marca 2009 |
Tristan
Richard Wagner
postać: Izolda reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2010 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Kopciuszek (od 6 czerwca 2012) reżyseria: Ellis Somes Wendy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2011 |
Dziadek do orzechów i Król Myszy
Piotr Czajkowski
postać: Klara (od 22 grudnia 2012) reżyseria: Schayk Toer van, Eagling Wayne teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2011 |
Dziadek do orzechów i Król Myszy
Piotr Czajkowski
postać: Luiza reżyseria: Schayk Toer van, Eagling Wayne teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2011 |
Dziadek do orzechów i Król Myszy
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Schayk Toer van, Eagling Wayne teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 kwietnia 2012 |
Opowieści biblijne
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Serafin klasyczny reżyseria: Balanchine George, Wesołowski Emil, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 maja 2012 |
Kreacje 4. IV Warsztat Choreograficzny Polskiego Baletu Narodowego
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Gołygowski Arkadiusz, Bablidze Eduard, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Fabiański Tomasz, Phillips Lachlan, Hop Anna, Tyski Jacek, Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2012 |
Echa czasu
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Page Ashley, Pastor Krzysztof, Forsythe William teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2012 |
Echa czasu
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Page Ashley, Pastor Krzysztof, Forsythe William teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Helena reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Amorek reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Driada reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Juanita reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|