6 kwietnia 1968 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Konius Natalia teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
22 listopada 1969 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Benno reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 listopada 1969 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Cygan hiszpański reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 listopada 1969 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
14 marca 1970 |
Pierwszy walc
Strauss Johann
postać: I Kadet reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 marca 1970 |
Błękitna rapsodia
George Gershwin
postać: Kolor II reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 marca 1970 |
Amerykanin w Paryżu
George Gershwin
postać: Przechodzień na ulicy reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 marca 1970 |
Amerykanin w Paryżu
George Gershwin
postać: Gość w lokalu reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
11 grudnia 1970 |
Gdańska noc
Henryk Jabłoński
postać: Rybak reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina, Wojciechowski Janusz teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
11 grudnia 1970 |
Gdańska noc
Henryk Jabłoński
postać: Tryton reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina, Wojciechowski Janusz teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
11 grudnia 1970 |
Gdańska noc
Henryk Jabłoński
forma twórczości: role reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina, Wojciechowski Janusz teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
12 września 1973 |
Divertimento
Béla Bartók
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
27 kwietnia 1974 |
Adagietto z V Symfonii
Gustav Mahler
forma twórczości: role reżyseria: Drzewiecki Conrad teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
5 kwietnia 1975 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Slovak Borys teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
4 maja 1975 |
C-67
Henryk Jabłoński
forma twórczości: role reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
26 listopada 1977 |
Gajane
Aram Chaczaturian
postać: Giko reżyseria: Gałstian Wilen teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
7 kwietnia 1979 |
Balety polskie
Augustyn Bloch
postać: Chłopiec reżyseria: Klauzner Gustaw, Klauzner Gustaw, Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
7 kwietnia 1979 |
Balety polskie
Stanisław Moniuszko
postać: Sierżant Karol reżyseria: Klauzner Gustaw, Klauzner Gustaw, Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
7 kwietnia 1979 |
Balety polskie
Stanisław Moniuszko
postać: Żołnierz reżyseria: Klauzner Gustaw, Klauzner Gustaw, Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
7 kwietnia 1979 |
Balety polskie
Karol Szymanowski
postać: Doktor reżyseria: Klauzner Gustaw, Klauzner Gustaw, Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
17 stycznia 1981 |
Carmen suita
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Escamillio reżyseria: Slovak Borys teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
17 stycznia 1981 |
Fragmenty z życia artysty
Maurice Ravel
postać: Artysta reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
10 października 1981 |
Jazz dla dwunastu...
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bernard Alain teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 listopada 1981 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Simone reżyseria: Slovák Boris teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
3 marca 1984 |
Orfeusz w piekle
Jacques Offenbach
forma twórczości: role reżyseria: Artemska Beata teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
31 marca 1985 |
Medea
Juliusz Łuciuk
forma twórczości: role reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
31 marca 1985 |
Medea
Juliusz Łuciuk
postać: Aietes reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
31 marca 1985 |
Medea
Juliusz Łuciuk
postać: Kreon reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
31 marca 1985 |
Medea
Juliusz Łuciuk
postać: Argonauta reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
5 lipca 1986 |
Jurand
Aleksander Josifov
postać: Czarny rycerz reżyseria: Slovak Borys teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
5 lipca 1986 |
Jurand
Aleksander Josifov
postać: Rycerz zakonu reżyseria: Slovak Borys teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
25 kwietnia 1987 |
Coppelia, czyli Dziewczyna o szklanych oczach
Léo Delibes
postać: Coppelius reżyseria: Brazdylis Vitałtas teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
25 kwietnia 1987 |
Coppelia, czyli Dziewczyna o szklanych oczach
Léo Delibes
postać: Przyjaciel reżyseria: Brazdylis Vitałtas teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
10 listopada 1990 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Radca Drosselmeyer, ojciec chrzestny Klary teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|