21 czerwca 1944 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Zalotnik reżyseria: Kantor Tadeusz teatr: Teatr Niezależny, Kraków
|
14 lipca 1949 |
Judyta
Charles de Peyret-Chappuis
forma twórczości: scenografia reżyseria: Babel Irena teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
10 września 1949 |
Placówka
Bolesław Prus
forma twórczości: scenografia reżyseria: Chmurkowski Feliks teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
29 października 1949 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
3 grudnia 1950 |
Na rozkaz szczupaka
Tarachowska Elizawieta
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dembowski Mieczysław teatr: Teatr Młodego Widza, Wrocław
|
20 grudnia 1950 |
Tysiąc walecznych
Rojewski Jan
forma twórczości: scenografia reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
20 grudnia 1950 |
Tysiąc walecznych
Jan Rojewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
3 marca 1951 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wierciński Edmund teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
10 czerwca 1951 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: zespołowa teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
22 grudnia 1951 |
Małżeństwo Kreczyńskiego
Aleksander Suchowo-Kobylin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wierciński Edmund teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
20 marca 1952 |
Grube ryby
Michał Bałucki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Janowski Stanisław teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
16 października 1952 |
Profesja pani Warren
Shaw George Bernard
forma twórczości: scenografia reżyseria: Horzyca Wilam teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
16 października 1952 |
Profesja pani Warren
George Bernard Shaw
forma twórczości: scenografia reżyseria: Horzyca Wilam teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
30 grudnia 1952 |
Faryzeusze i grzesznik
Jerzy Pomianowski, Małgorzata Wolin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
25 lutego 1953 |
Chirurg
Aleksander Korniejczuk
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szurmiej Szymon teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
10 czerwca 1953 |
Sześć godzin ciemności
Bratny Roman
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zbyszewska Stanisława teatr: Teatr Młodego Widza, Wrocław
|
28 lipca 1953 |
Sprawa rodzinna
Lutowski Jerzy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szurmiej Szymon teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
17 grudnia 1953 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
6 kwietnia 1954 |
Szczygli zaułek
Shaw George Bernard
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szurmiej Szymon teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
22 grudnia 1954 |
Maszeńka
Aleksander Afinogenow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szurmiej Szymon teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
19 lutego 1955 |
Chwasty
Janusz Warmiński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
18 maja 1955 |
Gdzie ta ulica? Gdzie ten dom?
Włodzimierz Dychawiczny, Michał Słobodskoj
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
19 lipca 1955 |
Panna Maliczewska
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
21 października 1955 |
Grube ryby
Bałucki Michał
forma twórczości: scenografia reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
21 października 1955 |
Grube ryby
Michał Bałucki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
18 lutego 1956 |
Kaprysy Marianny
Alfred de Musset
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
20 lipca 1956 |
Spotkanie
Anouilh Jean
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
29 września 1956 |
Grube ryby
Michał Bałucki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
1 grudnia 1956 |
Zaproszenie do zamku
Anouilh Jean
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
22 grudnia 1956 |
Cyrulik sewilski, czyli daremna przezorność
Pierre A. Beaumarchais
forma twórczości: scenografia reżyseria: Block Jerzy teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
23 marca 1957 |
Amfitrion 38
Jean Giraudoux
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
15 czerwca 1957 |
Brat marnotrawny
Oscar Wilde
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
27 lipca 1957 |
Kobieta twojej młodości
Jacques Deval
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
7 września 1957 |
Ladacznica z zasadami
Jean-Paul Sartre
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
7 września 1957 |
Przy drzwiach zamkniętych
Jean-Paul Sartre
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
7 grudnia 1957 |
Przygoda florencka
Ludwik Hieronim Morstin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
16 lutego 1958 |
Czar walca
Oscar Straus
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Operetka Dolnośląska, Wrocław
|
29 marca 1958 |
W sieci
Jan August Kisielewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
13 września 1958 |
Malborough wyrusza na wojnę
Marcel Achard
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
6 grudnia 1958 |
Szkoła żon
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
13 grudnia 1958 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
31 grudnia 1958 |
Jutro pogoda
James Avery Hopwood
forma twórczości: scenografia reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
22 lutego 1959 |
Singapore 67
Gruszczyński Krzysztof
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
25 marca 1959 |
Policjanci
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
4 kwietnia 1959 |
Wieczór Trzech Króli
Shakespeare William
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
18 kwietnia 1959 |
Człowiek i cień
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: scenografia reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
24 kwietnia 1959 |
Maski Arlekina
Henryk Tomaszewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
5 maja 1959 |
Pamiętnik Anny Frank
Goodrich F., Hackett A.
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
27 czerwca 1959 |
Bunt na U.S.S.Caine
Herman Wouk
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
26 września 1959 |
Wilki w nocy
Tadeusz Rittner
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
2 października 1959 |
Pamiętnik Anny Frank
Goodrich F., Hackett A.
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
12 grudnia 1959 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
14 stycznia 1960 |
Pamiętnik Anny Frank
Goodrich F., Hackett A.
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
13 lutego 1960 |
Dom kobiet
Zofia Nałkowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
10 marca 1960 |
Śmierć komiwojażera
Arthur Miller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
3 maja 1960 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
3 maja 1960 |
Wizje Simony Machard
Brecht Bertolt
forma twórczości: scenografia z Januszem Tartyłło reżyseria: Dembowski Mieczysław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
4 września 1960 |
Kuglarze
Zdzisław Skowroński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
15 października 1960 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
5 listopada 1960 |
Strofy skonfiskowane
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
4 grudnia 1960 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
16 grudnia 1960 |
Kobieta czy brylanty
Marek Domański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
18 grudnia 1960 |
Judyta i Holofernes
Charles de Peyret-Chappuis
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
25 marca 1961 |
Irkucka historia
Aleksiej Arbuzow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
25 marca 1961 |
Mieszczanie
Maksym Gorki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
17 czerwca 1961 |
Sprawa Moniki
Maria Morozowicz-Szczepkowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Martynowska Janina teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
9 lipca 1961 |
Ostatni strzał
Afanasij Sałyński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
29 października 1961 |
Indyk
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
20 grudnia 1961 |
Przeciw Tebom
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
17 lutego 1962 |
Grymasela
Maria Kownacka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Doszla Edward teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
24 lutego 1962 |
Portret
Gawlik Jan Paweł
forma twórczości: scenografia reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
25 lutego 1962 |
Za tych, co na morzu!
Borys Ławreniew
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
24 marca 1962 |
Świętoszek
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
22 września 1962 |
Ladacznica z zasadami
Jean-Paul Sartre
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
26 września 1962 |
Cebulaczek
Gianni Rodari
forma twórczości: scenografia reżyseria: Doszla Edward teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
27 października 1962 |
Brytannik
Jean Racine
forma twórczości: scenografia reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
9 marca 1963 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: inscenizacja, reżyseria, scenografia reżyseria: Godlewski Marian, Wenzel Marcin teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
30 marca 1963 |
Czarowna noc
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Danielewski Bogusław teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
30 marca 1963 |
Kynolog w rozterce
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Przegrodzki Igor teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
30 marca 1963 |
Zabawa
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maklakiewicz Zdzisław teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
31 marca 1963 |
Kaprysy Marianny
Alfred de Musset
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatry Dolnośląskie (Wałbrzych), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
9 maja 1963 |
Szósta kolumna
Andrzej Jarecki, Krzysztof Kąkolewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hübner Zygmunt teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
7 lipca 1963 |
Jutro wyrok
Maciej Patkowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
29 stycznia 1964 |
Czarowna noc
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
16 kwietnia 1964 |
Portret
Gawlik Jan Paweł
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
11 czerwca 1964 |
W popiół płodna
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
11 czerwca 1964 |
Partita na instrument drewniany
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: scenografia reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
10 października 1964 |
Stworzenie świata
Jerzy Janicki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
3 listopada 1964 |
I koń się potknie...
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
20 grudnia 1964 |
Przygody dobrego wojaka Szwejka
Jaroslav Hašek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
27 marca 1965 |
W sieci
Jan August Kisielewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
17 czerwca 1965 |
Anioł na dworcu
Jarosław Abramow-Newerly
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kotas Ryszard teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
20 lipca 1965 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Młodnicki Artur teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
26 września 1965 |
Policja
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Karczewski Zdzisław teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
15 października 1965 |
Śniadanie obiad kolacja
Andrzej Szypulski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
13 listopada 1965 |
Pierścień wielkiej damy
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
23 listopada 1965 |
Incydent w Vichy
Arthur Miller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
28 listopada 1965 |
Noc listopadowa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
9 czerwca 1966 |
Policja
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
2 lipca 1966 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Karczewski Zdzisław teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
19 lipca 1966 |
Konrad Wallenrod
Adam Mickiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
18 września 1966 |
Czarowna noc
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Michalik Franek teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
18 września 1966 |
Karol
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Michalik Franek teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
8 października 1966 |
Lato siedemnastej lalki
Ray Lawler
forma twórczości: scenografia reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
18 listopada 1966 |
Paryżanin
Claude Magnier
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
8 stycznia 1967 |
Teatr okrutny
Eugène Labiche
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
13 stycznia 1967 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
4 marca 1967 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
12 marca 1967 |
Indyk
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Michalik Franek teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
29 czerwca 1967 |
Trzy łamane przez cztery
Bardijewski Henryk
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
22 września 1967 |
Dom kobiet
Zofia Nałkowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
3 grudnia 1967 |
Wujaszek Wania
Czechow Antoni
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
13 stycznia 1968 |
Sejm kobiet
Arystofanes
forma twórczości: scenografia reżyseria: Herman Włodzimierz teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
16 marca 1968 |
Punkt "C"
Yves Jamiaque
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
27 kwietnia 1968 |
Indyk
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Galiński Grzegorz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
9 maja 1968 |
Królewskie łowy słońca
Peter Shaffer
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
11 października 1968 |
Chwiejna równowaga
Edward Albee
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
30 października 1968 |
Pojedynek
Bajdżijew Mar
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
9 listopada 1968 |
Brzeg
Ryszard Liskowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
5 grudnia 1968 |
Konrad Wallenrod
Mickiewicz Adam
forma twórczości: scenografia ze Zbigniewem Klimczykiem reżyseria: Sułkowski Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
4 stycznia 1969 |
Długi deszczowy tydzień
Jerzy Broszkiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
28 września 1969 |
Pojedynek
Bajdżijew Mar
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
24 października 1969 |
Burza
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
3 grudnia 1969 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: scenografia reżyseria: Herman Włodzimierz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
14 lutego 1970 |
Fedra
Jean Racine
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 czerwca 1970 |
Ararat
Artur Maria Swinarski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
24 września 1970 |
Pierwszy niewinny
Marek Domański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 lutego 1971 |
Profesja pani Warren
George Bernard Shaw
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 marca 1971 |
Każdy kocha Opalę
John Patrick
forma twórczości: scenografia reżyseria: Michalik Franek teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
27 marca 1971 |
Podwójna gra
Robert Thomas
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
24 czerwca 1971 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 lipca 1971 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Michalik Franek teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
14 listopada 1971 |
Ktoś nowy
Marek Domański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
10 lutego 1972 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
20 lutego 1972 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kassowski Bronisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
10 lutego 1973 |
Mieszczanie
Maksym Gorki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
5 kwietnia 1973 |
Świętoszek
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
14 kwietnia 1973 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hübner Zygmunt teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
9 maja 1973 |
Bezsenność
Lucille Fletcher
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
13 maja 1973 |
Mirandolina
Carlo Goldoni
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kassowski Bronisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
24 czerwca 1973 |
Bezsenność
Lucille Fletcher
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
13 grudnia 1973 |
Profesja pani Warren
George Bernard Shaw
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
4 stycznia 1974 |
Zabawa
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
4 stycznia 1974 |
Karol
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
4 stycznia 1974 |
Na pełnym morzu
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
3 maja 1974 |
Ararat
Artur Maria Swinarski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krężałowski Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
9 maja 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
3 listopada 1974 |
Mieszczanie
Maksym Gorki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
18 listopada 1975 |
Od jutra na nowo
Wisława Szymborska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 grudnia 1975 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
25 września 1976 |
Miesiąc na wsi
Iwan Turgieniew
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
24 października 1976 |
Nowe cierpienia młodego W.
Ulrich Plenzdorf
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1976 |
Staroświecka komedia
Arbuzow Aleksiej
forma twórczości: dekoracje (kostiumy Krystyna Szczepanek reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
7 grudnia 1976 |
Protokół pewnego zebrania
Aleksander Gelman
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 stycznia 1977 |
Dzień dobry i do widzenia
Athol Fugard
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
4 listopada 1977 |
Rozstanie w czerwcu
Aleksander Wampiłow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
1 kwietnia 1978 |
Ławeczka
Edigey Jerzy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skołuda Celestyn teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
4 listopada 1978 |
Equus
Peter Shaffer
forma twórczości: scenografia reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
19 grudnia 1979 |
Świeczka zgasła
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dubielówna Krzesisława teatr: Studium Aktorskie przy Teatrze Polskim, Wrocław
|
30 grudnia 1979 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Machulska Halina teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 stycznia 1980 |
Zapomnieć o Herostratesie
Gorin Grigorij
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wodecki Wiesław teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
13 grudnia 1980 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
12 listopada 1983 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: scenografia reżyseria: Waśko Adam teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
17 grudnia 1983 |
Hymn
Gyorgy Schwajda
forma twórczości: scenografia reżyseria: Oliwa Marek teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
26 lutego 1984 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
forma twórczości: scenografia reżyseria: Danielewski Bogusław teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
25 kwietnia 1984 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: scenografia reżyseria: Proszkowska Anna teatr: Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław
|
25 kwietnia 1984 |
Małe conieco
Alan Alexander Milne
forma twórczości: scenografia reżyseria: Proszkowska Anna teatr: Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław
|
10 lipca 1984 |
Chory z urojenia
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gilewska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
23 października 1984 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: scenografia reżyseria: Proszkowska Anna teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
20 stycznia 1985 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gilewska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
19 marca 1985 |
Kajus Cezar Kaligula
Karol Hubert Rostworowski
forma twórczości: przestrzeń sceniczna reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
21 lutego 1988 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: scenografia reżyseria: Proszkowska Anna teatr: Lubuski Teatr (Scena Lalkowa), Zielona Góra
|
6 marca 1988 |
Kubuś Puchatek
Milne Alan A.wg
forma twórczości: scenografia reżyseria: Proszkowska Anna i adap. teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
21 maja 1988 |
Bambuko, czyli skandal w krainie gier
Maciej Wojtyszko
forma twórczości: scenografia reżyseria: Waśko Adam teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
5 listopada 1988 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: scenografia reżyseria: Proszkowska Anna teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|