13 września 1988 |
Biwak z przyśpiewkami
Hanna Januszewska
postać: Kupidyn reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
13 września 1988 |
Biwak z przyśpiewkami
Hanna Januszewska
postać: Tekla reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
29 grudnia 1988 |
Po kolędzie
Jędrzej Cierniak
postać: Śmierć reżyseria: Kamińska Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
11 marca 1989 |
Latająca wyspa
Janusz Galewicz, Maria Kossakowska
postać: Mamotaro reżyseria: Galewicz Janusz teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
30 września 1989 |
Bałwan i Róża
Joanna Kulmowa
postać: Róża reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 marca 1990 |
Dokąd pędzisz, koniku?
Rada Moskowa
postać: Chłopczyk reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
29 września 1990 |
Czerwona sukienka
Janusz Galewicz, Maria Kossakowska
postać: Jarzębina, Myszka reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 czerwca 1992 |
Szewczyk Dratewka
Maria Kownacka
postać: Ochmistrzyni reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 maja 1993 |
Która godzina?
Zbigniew Wojciechowski
postać: Honoratka, Telefon Korbka, Chmurka II reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 czerwca 1996 |
Dyzio Myśliciel
Bogusława Smolnicka
forma twórczości: role reżyseria: Dziupiński Andrzej teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
27 czerwca 1997 |
Bajki o małych ludzikach Paluszku i Calineczce
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Rożek Konstanty teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
8 listopada 1997 |
Willa Esselingów
Philippe Dorin
postać: Karesmunda reżyseria: Gałła Andrzej teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
8 listopada 1997 |
Willa Esselingów
Philippe Dorin
postać: Wielki Zdobywca reżyseria: Gałła Andrzej teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
30 stycznia 1998 |
Brzydkie Dyziątko
Bogusława Smolnicka
forma twórczości: role reżyseria: Krzan Teresa teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
30 maja 1998 |
Wieczór autorski Marii Konopnickiej urządzony przez krasnoludki w miejscu zamieszkania
Maria Konopnicka
postać: Pietrzyk reżyseria: Koterla Eugeniusz teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
27 września 1998 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Wróżka, Kolombina reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
26 maja 2000 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: zespół teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
8 grudnia 2000 |
Lis Przechera
Johann Wolfgang Goethe
postać: Małpa II reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
8 grudnia 2000 |
Lis Przechera
Johann Wolfgang Goethe
postać: Żbik reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2001 |
Jaś i Małgosia
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Rosanowski Dariusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2002 |
Kasztanka
Antoni Czechow
postać: Chawronia Iwanna reżyseria: Azarow Borys teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
5 grudnia 2002 |
Biegnijcie do szopki
Edmund Wojnarowski
forma twórczości: role reżyseria: Rosanowski Dariusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
7 czerwca 2003 |
Inspektor Toutou
Pierre Gripari
postać: Zła królowa, Żona Drwala, Wróżka reżyseria: Renard Gilles teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
24 października 2003 |
Historia o żebraku i osiołku
Tadeusz Słobodzianek
postać: Smutny Arlekin reżyseria: Gałła Andrzej teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|