Artykuły

Warszawa. NCK prostuje słowa Pawłowskiego

Narodowe Centrum Kultury domaga się od portalu Gazeta.pl sprostowania nieprawdziwej informacji dotyczącej rzekomych nacisków jakie Centrum miałoby wywierać na Panią Agnieszkę Arnold w kwestii skrócenia jej filmu pt. "Niedokończony Kongres". W portalu został zamieszczony tekst Romana Pawłowskiego pt. "Anty-Kongres", który to zawierał nieprawdziwe informację.

Narodowe Centrum Kultury czując się do głębi dotknięte niesprawiedliwym zarzutem, dzisiaj złożyło odpowiednie pismo w Redakcji Portalu.

Przykro nam, pisze rzecznik NCK Michał Laszczykowski, że p. Roman Pawłowski dopuścił się postawienia nieprawdziwych zarzutów naszej instytucji.

Redakcja portalu gazeta.pl zamieściła pod tekstem oświadczenie pani Agnieszki Arnold dementujące zawarte w treści artykułu informację:

Oświadczenie Agnieszki Arnold

W związku z artykułem Pana Redktora Romana Pawłowskiego zamieszczonym na portalu "Gazety Wyborczej" oświadczam , że całkowitą odpowiedzialność za kształt i treść trzech wersji filmu "Kongres niedkończony" ponoszę tyko i wyłącznie ja sama.

Z poważaniem Agnieszka Arnold, 25 września 2009 r.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji