Artykuły

Wrocław-Łódź. Premiera "Ciao Ciało!" w ramach "Dotknij Teatru"

Ruchowe opowieści o fascynującym i tajemniczym mechanizmie ludzkiego ciała dla najnajmłodszych widzów pokaże wrocławski Novy Ruch Teatr. Premiera "Ciao Ciało!" w reżyserii Agnieszki Dziewy 8 kwietnia w ramach akcji "Dotknij Teatru" w Łodzi.

"Ciao Ciało!" to pełna przygód historia o odkrywaniu swojego ciała i niepohamowanej potrzebie ruchu. Ręce!? Do czego służą ręce? Nogi!? A nawet dwie nogi! Co można robić (z) nogami? Co kryje się w dziurkach od nosa? Ciało staje się w tej historii zarazem placem zabaw, jak i dziwnym niezbadanym mechanizmem. Lekka forma taneczno-pantomimiczna w przyjaznej przestrzeni, z autorską muzyką - to to, co w "Ciało! Ciało" nie pozwoli Ci nawet na chwilę odwrócić wzroku od sceny.

Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 0-5 lat. Nieodłącznym elementem "Ciao Ciało!" są warsztaty teatralno-ruchowe po przedstawieniu dla dzieci i rodziców. Uwaga! Przedstawienie wzmacnia odwagę, ciekawość świata i rozwija wyobraźnię.

Pierwsze przedstawienie Novego dla dzieci reżyseruje Agnieszka Dziewa. Najnajowa publiczność na scenie zobaczy Agnieszkę Charkot i Piotra Sorokę. Muzykę skomponował Szymon Tomczyk, a designem zajął się Adam Królikowski.

Łódzka premiera przedstawienia 8 kwietnia, o godz. 18:00 w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi, kolejne przedstawienia 9 kwietnia, o godz. 10:00 i 12:30. Bezpłatne wejściówki można rezerwować mailowo a.rutkowska@pos.lodz.pl lub telefonicznie 695 607 345. Wrocławska publiczność "Ciao Ciało!" premierowo zobaczy w maju.

"Ciao Ciało!" powstało w ramach "Dotknij Teatru Łódź 2018" i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji