Artykuły

Warszawa. "33 powieści, które każdy powinien znać" za 250 groszy

Teatr Ochoty, wspólnie z teatrami w całej Polsce, bierze udział w obchodach 250-lecia teatru publicznego i zaprasza 23 maja na spektakl "33 powieści, które każdy powinien znać" w specjalnej cenie 250 groszy za bilet.

Szóstka obcych sobie ludzi spotyka się na ekspresowym kursie literackim "33 powieści, które każdy powinien znać" zorganizowanym z dala od miasta, w tajemniczym budynku odciętym od Internetu, a tym samym od reszty świata. Każdy z bohaterów trafił na kurs z innych powodów. Jedni z chęci podwyższenia intelektualnych kompetencji, drudzy z przyczyn natury osobistej. Szybko się okazuje, że zakwaterowani na odludziu kursanci są skazani na własne towarzystwo i literaturę. O poszczególnych etapach nauki grupa dowiaduje się z lakonicznych komunikatów wyświetlanych na monitorach. Zajęcia odbywają się bez udziału prowadzących. Ich przebieg oraz zaliczenie całkowicie zależy od uczestników.

***

23 maja, godz. 19

Sprzedaż biletów na spektakl rozpocznie się w dniu 11 maja. Kasa przy ul. Reja 9 będzie czynna od poniedziałku do środy w godzinach od 12 do 17. Jedna osoba może maksymalnie zakupić 5 biletów w promocyjnej cenie. Nie ma możliwości rezerwacji telefonicznej ani internetowej.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji