Artykuły

Radom. Mikołajki w teatrze

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia mikołajkowo-przedświątecznej niedzieli razem z nami. Oprócz zaplanowanych na ten dzień, lubianych przez Państwa spektakli "Mayday" (godz. 18.00 - duża scena) i "Mój boski rozwód" (godz. 18.00 - scena kameralna) proponujemy zimowo-choinkowe spotkania z literaturą

Maluchy i ich opiekunów w samo południe zapraszamy na kolejną BAJKOWĄ NIEDZIELĘ, podczas której Izabela Brejtkop-Frączek oraz Patrycja Zywert czytać będą bajki i wiersze związane z zimą. Tradycyjnie pokażemy także nieco "teatralnej kuchni", tym razem zaglądając wraz z dzieciakami do Biura Obsługi Widzów.

Nieco starszych wielbicieli literatury zapraszamy natomiast do wspólnego CZYTANIA POEZJI. Jak zawsze, proponujemy Państwu rodzinne spotkanie w kameralnej atmosferze małej sceny, przy ciasteczkach i filiżance herbaty. W najbliższą niedzielę Danuta Dolecka razem z Jarosławem Rabendą i Krzysztofem Prałatem czytać będą satyryczne wiersze Mariana Załuckiego. Pojawi się też oczywiście wątek muzyczny.

**Marian Załucki (1920-1979) - poeta, satyryk, pisarz. Dzieciństwo spędził w Lwowie, po wojnie mieszkał w Krakowie gdzie zadebiutował w Teatrze Satyryków, gdzie prezentował swoje wiersze. W latach 1956-67 występował w kabarecie Wagabunda, a od 1962 w teatrach warszawskich Buffo, Syrena oraz kabaretach "U Lopka", "Dudek" i w popularnych programach "Podwieczorek przy mikrofonie", "Poznajmy się", "Zgaduj zgadula". Współpracował z takimi pismami jak "Przekrój", "Szpilki" i "Życie Literackie". Jest także autorem książek dla dzieci, m.in. "Ananasy z naszej klasy".

Obiecujemy, że w tę mikołajkową niedzielę postaramy się szczególnie, abyście Państwo poczuli atmosferę świąt, oderwali się od przyziemnych spraw, zapomnieli o kłopotach i na chwilę (razem z nami) przenieśli się w miejsce poza czasem - do przepełnionej ciepłem krainy łagodności

Bądźcie Państwo z nami! Serdecznie zapraszamy!

WSTĘP NA CZYTANIA POEZJI I CZYTANIE ŚWIATA WOLNY

MIKOŁAJKI W TEATRZE

niedziela 5 grudnia godz. 12.00

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc:

tel: 048 384 53 22

sms: 604 56 64 06

e-mail: bilety@teatr.radom.pl

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji