2 grudnia 1967 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Guildenstern reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 lutego 1968 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
24 lutego 1968 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Fadinard reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 czerwca 1968 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
postać: Montfleury, Poeta, Jeniec hiszpański reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
31 sierpnia 1968 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Schultz reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
31 sierpnia 1968 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Urzędnik policyjny reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
6 grudnia 1968 |
Zaklęty jawor
Kann Maria
postać: Księżyc reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
31 października 1969 |
Ucieczka
Bułhakow Michaił
postać: Bajew; Grzegorz Czarnota reżyseria: Gryglaszewska Halina teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
28 lutego 1970 |
Wódko, wódeczko
Jarecki Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
19 kwietnia 1970 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
postać: Anarchista reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 września 1970 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Pan II reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 września 1970 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Policjant reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Benzek reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Ekspress reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
5 grudnia 1970 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Karuzelarz reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
14 stycznia 1971 |
Jasełka
Leon Schiller
postać: Baltazar, Osioł reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
14 stycznia 1971 |
Jasełka
Leon Schiller
postać: Pasterz reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
13 marca 1971 |
Chłopi
Władysław Reymont
postać: Michał reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
25 czerwca 1971 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
postać: Alfred reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
30 października 1971 |
Profesja pani Warren
George Bernard Shaw
postać: Frank reżyseria: Malicka Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 lutego 1972 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Leander reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
20 czerwca 1973 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
forma twórczości: role reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 grudnia 1973 |
Po górach, po chmurach
Bryll Ernest
postać: Adam reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
2 lutego 1974 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Pustak reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
20 maja 1974 |
O Rumcajsie rozbójniku
Václav Čtvrtek, Saša Lichý
postać: Dłubanik reżyseria: Lic Aleksander teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
28 września 1974 |
Słodki ptak młodości
Tennessee Williams
postać: Bud reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
26 października 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Goniec I reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
26 października 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Gralon reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 grudnia 1974 |
Boy-mędrzec
Tadeusz Boy-Żeleński
forma twórczości: role reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
8 marca 1975 |
Okapi
Grochowiak Stanisław
postać: Fifi reżyseria: Górska-Szajewska Aleksandra teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
8 marca 1975 |
Okapi
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Górska-Szajewska Aleksandra teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
1 lutego 1976 |
Staromodna komedia
Arbuzow Aleksiej
postać: Prolog reżyseria: Witkiewicz Kazimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 lutego 1976 |
Narkomani
Iredyński Ireneusz
postać: Członek orkiestry reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
27 marca 1976 |
Jeszcze raz Elektra
Wiesław Gorecki
postać: Orestes reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 grudnia 1976 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Pan Radca reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 grudnia 1976 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: układ pojedynków reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
5 stycznia 1977 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Buntownik reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
31 marca 1977 |
Matka Joanna od Aniołów
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Aniołek reżyseria: Nowak Leopold Rene teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
9 sierpnia 1977 |
Szkoła żon
Molière
postać: Jaśko reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 stycznia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Pan reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 stycznia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 stycznia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Mistrz polki reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 stycznia 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: I Żołnierz reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 lutego 1979 |
Radość z odzyskanego śmietnika
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Fedkowski reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
6 czerwca 1979 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Czepiec reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
11 stycznia 1980 |
Przypadkowa śmierć anarchisty
Fo Dario
postać: Policjant II reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
1 marca 1980 |
Indyk
Sławomir Mrożek
postać: Rudolf reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 czerwca 1980 |
Romek i Julka
Tadeusz Kwiatkowski
postać: Felek reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 września 1980 |
Dyl Sowizdrzał
Grigorij Gorin
postać: Jagnuszek reżyseria: Ryłko Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 lutego 1981 |
Wszystko dla człowieka
Buzatti Dino
postać: Sanitariusz reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
10 kwietnia 1981 |
Wesele raz jeszcze
Janusz Krasiński
postać: Prezes reżyseria: Kutryś Ewa teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
14 listopada 1981 |
Poncjusz Piłat piąty procurator Judei
Michaił Bułhakow
postać: Mateusz Lewita reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 lutego 1982 |
Burza
William Shakespeare
postać: Bosman reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 lutego 1982 |
Burza
William Shakespeare
postać: Żeniec reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
30 maja 1982 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
postać: Minister Oświaty reżyseria: Olesiński Ryszard teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
29 stycznia 1983 |
Szaleństwa panny Magdaleny
Bolesław Prus
postać: Miętlewicz reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
16 czerwca 1983 |
Czas Arlekina
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Doktor reżyseria: Gołębiowski Tomasz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
16 czerwca 1983 |
Czas Arlekina
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Dottore reżyseria: Gołębiowski Tomasz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
16 czerwca 1983 |
Czas Arlekina
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Gołębiowski Tomasz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
7 lipca 1983 |
The Fantasticks
Tom Jones, Harvey Schmidt
postać: Bellomy reżyseria: Jaworski Antoni teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
17 grudnia 1983 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Calandrino reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
17 grudnia 1983 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Mnich reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
17 grudnia 1983 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Opat reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
14 stycznia 1984 |
Igraszki trafu i miłości
Pierre de Marivaux
postać: Pan Orgon reżyseria: Polony Anna teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
2 marca 1985 |
Szatan na wydziale filozoficz.
Bresan Ivo
postać: Profesor Marcin Kornelić reżyseria: Petan Żarko teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
15 grudnia 1985 |
Kochankowie piekła
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Clarin reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
19 października 1986 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Leśniczy reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 stycznia 1987 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Drwal reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 grudnia 1987 |
Nieśmiały na dworze
Tirso Molina de
postać: Doristo reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
13 lutego 1988 |
Kandyd, czyli optymizm
Voltaire
postać: Gubernator, Starzec, Ogrodnik, Król Ahmed III reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
4 czerwca 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Kapral reżyseria: Rajca Brunon teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
3 grudnia 1988 |
Krawcy szczęścia
Kwinta Tadeusz
postać: Minister Genialnych Pomysłów reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
8 kwietnia 1989 |
33 omdlenia
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pawłowicz Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
8 kwietnia 1989 |
33 omdlenia
Antoni Czechow
postać: Łomow, Smirnow, Chirin reżyseria: Pawłowicz Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
19 listopada 1989 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Opat reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
19 listopada 1989 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Mnich reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
19 listopada 1989 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Landolfo reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
19 listopada 1989 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Calandrino reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
28 stycznia 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Pfeifer reżyseria: Ziętarski Wojciech teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
30 czerwca 1990 |
Żaby
Arystofanes
postać: Herakles reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Bartos reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Feldmarszał reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Szlachcic reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
16 marca 1991 |
Wieczór Trzech Króli albo co chcecie
William Shakespeare
postać: Pierwszy Oficer reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
24 maja 1992 |
Brzechwałki
Jan Brzechwa
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Tomasik Jacek teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
24 maja 1992 |
Brzechwałki
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Tomasik Jacek teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
14 stycznia 1993 |
Panna Tutli-Putli
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Picton reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|