28 kwietnia 1982 |
Czekając na Godota
Samuel Beckett
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 czerwca 1982 |
Horsztyński
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
27 stycznia 1983 |
Ballada o miłości zagrożonej Barbary i Augusta
Jadwiga Has
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Solarz Wojciech teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
9 kwietnia 1983 |
Zwolon
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pacocha Jacek teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
18 czerwca 1983 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 listopada 1983 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Sycz Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 stycznia 1984 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 grudnia 1985 |
Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 czerwca 1986 |
Non stop
Bordowicz Maciej Zenon
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bordowicz Maciej Zenon teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
3 października 1986 |
Mazepa
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Michalik Bogdan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 lutego 1987 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
2 kwietnia 1987 |
Poskromienie złośnicy
Shakespeare William
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bordowicz Maciej Zenon teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 grudnia 1987 |
Pan Puntila i jego sługa Matti
Bertolt Brecht
forma twórczości: scenografia reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 marca 1988 |
Żanna
Aleksander Galin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szymański Andrzej Paweł teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
26 maja 1988 |
I koń się potknie
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bordowicz Maciej Z. teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 listopada 1988 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
15 grudnia 1988 |
Dzieci Arbatu
Anatolij Rybakow
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
26 kwietnia 1990 |
Sześć postaci szuka autora
Luigi Pirandello
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
3 czerwca 1991 |
Szczęśliwe wydarzenie
Mrożek Sławomir
forma twórczości: scenografia reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr na Kresach, Suwałki
|
4 grudnia 1991 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szczepkowski Andrzej teatr: Teatr na Kresach, Suwałki
|
9 stycznia 1992 |
Poczekalnia
Korpolewski Zbigniew
forma twórczości: scenografia reżyseria: Korpolewski Zbigniew teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
15 marca 1992 |
Każdy kocha Opalę
John Patrick
forma twórczości: scenografia reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
6 kwietnia 1992 |
Dwie blizny
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr na Kresach, Suwałki
|
9 grudnia 1992 |
Czego nie widać
Michael Frayn
forma twórczości: scenografia reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
29 marca 1993 |
Parady
Jan Potocki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr na Kresach, Suwałki
|
20 czerwca 1993 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Różewicz Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
6 lutego 1994 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
24 września 1994 |
Szaleństwo Jerzego III
Alan Bennett
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bajon Filip teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
4 lutego 1995 |
Czego nie widać
Michael Frayn
forma twórczości: scenografia reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 maja 1995 |
Noc teatrze
Robaczewski Marek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Robaczewski Marek teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
14 czerwca 1995 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
9 listopada 1996 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
5 kwietnia 1997 |
Joko świętuje rocznicę
Roland Topor
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
22 maja 1997 |
Ostatnie dni ludzkości
Karl Kraus
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
17 stycznia 1998 |
Joko świętuje rocznicę
Roland Topor
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
14 marca 1998 |
Adam Mickiewicz śmieszy tumani przestrasza
Adam Mickiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
28 marca 1998 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Buchwald Jan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
11 marca 1999 |
Godzina, w której nie wiedzieliśmy nic o sobie nawzajem
Peter Handke
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
1 lipca 1999 |
Opera żebracza
Havel Vaclav wg
forma twórczości: scenografia (kostiumy Irena Biegańska) reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
29 kwietnia 2000 |
Farrago
Lidia Amejko
forma twórczości: scenografia reżyseria: Suchocka Bożena teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
10 czerwca 2000 |
O ministrze, który przysięgi dotrzymał
Bhasa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
6 czerwca 2001 |
Hamlet powiatu szczygrowskiego
Turgieniew Iwan
forma twórczości: scenografia (Teatr na Boku) reżyseria: Sut Jacek teatr: przedstawienie impresaryjne
|
20 października 2001 |
Dziady - III część. Ustęp
Adam Mickiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
24 maja 2002 |
Kubuś i jego pan
Milan Kundera
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 lutego 2003 |
Don Juan
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
1 lutego 2004 |
Podróże Guliwera
Anna Cygańska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|