5 kwietnia 1986 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Gderek reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
5 kwietnia 1986 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Lis reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
6 grudnia 1987 |
Po bajce
Krall Hanna
postać: Kopciuszek; Siostra Kopciuszka reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
15 maja 1988 |
Pasja
Mieczysław Abramowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Abramowicz Mieczysław teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
15 maja 1988 |
Pasja
Mieczysław Abramowicz
forma twórczości: role reżyseria: Abramowicz Mieczysław teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
22 maja 1988 |
Skrzydełka
Jokiel Małgorzata
postać: Dziecko reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
5 listopada 1988 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Prosiaczek reżyseria: Proszkowska Anna teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
28 października 1990 |
Różowe okulary
Czerska Barbara
postać: Czarodziej Fandrom reżyseria: Grzędzińska Lidia teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
14 marca 1991 |
Krzesiwo
Andersen Hans Christian
postać: Widźma-Żona reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
12 października 1991 |
Golem
Gustaw Meyrink
postać: Rozyna, Kelnerka reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
26 stycznia 1992 |
Psia ballada
Toeplitz Krzysztof T.
forma twórczości: role reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
28 września 1992 |
Król malowany
Kozioł Urszula
postać: Dama reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
24 stycznia 1993 |
Jabłka młodości (bajka cygańska)
Jarmila Čermàkovà
postać: Smok reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
24 stycznia 1993 |
Jabłka młodości (bajka cygańska)
Jarmila Čermàkovà
postać: Stara Cyganka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
24 stycznia 1993 |
Jabłka młodości (bajka cygańska)
Jarmila Čermàkovà
postać: I, II, III Czarodziejka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
24 stycznia 1993 |
Jabłka młodości (bajka cygańska)
Jarmila Čermàkovà
postać: Cyganiątko reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
3 października 1993 |
Bajka o księciu Pipo, o koniu Pipo i o księżniczce
Pierre Gripari
postać: Czarownica reżyseria: Nosálek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
6 lutego 1994 |
Nienawidzę
Koterski Marek
forma twórczości: role reżyseria: Furtas Piotr, Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
12 czerwca 1994 |
Cuda i dziwy
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
4 grudnia 1994 |
Kopciuszek
Szwarc Eugeniusz wg
forma twórczości: role reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
7 marca 1995 |
Królewna Kukułeczka
Romanowsky Jan
postać: Baba Jaga Aga reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
28 października 1995 |
Bajka o dobrym smoku
Ladislav Dvorsky
postać: Babucha-Burmucha reżyseria: Nosálek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
3 marca 1996 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Skierka reżyseria: Nosálek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
1 czerwca 1996 |
Tygrys Pietrek
Januszewska Hanna
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
2 lutego 1997 |
Pietruszka
Anonim rosyjski
forma twórczości: role reżyseria: Zespół teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
2 lutego 1997 |
Zuch nad zuchy, czyli Pietruszka
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: zespół aktorski teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
5 listopada 1997 |
Szałaputki
Janusz Ryl-Krystianowski
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
15 marca 1998 |
Wpadł słoń...
Anna Onichimowska
postać: Wiatr reżyseria: Dutkiewicz Krzysztof teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
8 listopada 1998 |
Śpiąca królewna
Hanna Januszewska
postać: Wrożka Wesoła reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
13 czerwca 1999 |
Bestia i Piękna
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: role reżyseria: Jarnuszkiewicz Marcin teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
8 października 1999 |
Powrót Szałaputków
Janusz Ryl-Krystianowski
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
9 października 1999 |
Nasza jest noc
Janicki Władysław
forma twórczości: role reżyseria: Janicki Władysław teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 kwietnia 2000 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Prosiaczek reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
17 grudnia 2000 |
Dzikie łabędzie
Kazimiera Jeżewska
postać: Niania, Mądra reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
31 maja 2001 |
Smok i sok
Janusz Ryl-Krystianowski
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
10 marca 2002 |
Oni
Asaya Fujita
postać: Matka Gór reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
10 marca 2002 |
Oni
Asaya Fujita
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
1 grudnia 2002 |
Ballada o Kopciuszku
Katarzyna Grajewska, Tadeusz Pajdała
postać: Siostra Kopciuszka reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
8 czerwca 2003 |
Pippi Langstrump
Astrid Lindgren
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
9 listopada 2003 |
Ślimaczek i Zmorka
Anna Bocian
postać: Krecia reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
13 czerwca 2004 |
O królewnie Wełence
Maria Joterka
postać: Piekarz, Aptekarz reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
12 grudnia 2004 |
5 minut
Liliana Bardijewska
postać: Głos w reklamie reżyseria: Moszkowicz Jerzy teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
27 lutego 2005 |
Król Mięsopust
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Roberto reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
29 maja 2005 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
postać: Żona II reżyseria: Ciunel Marek teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
5 marca 2006 |
Wiewiórka
Monika Milewska
postać: Chmura, Deszcz reżyseria: Jarnuszkiewicz Marcin teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
29 października 2006 |
Pozytywka
Nijole Indriŭnaite
postać: Pani Druga, także w roli Dzwoneczka i Młoteczka reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
4 marca 2007 |
Kto pocieszy Maciupka?
Tove Jansson
postać: Wuj Truj, Mama reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
23 września 2007 |
Moje - nie moje
Liliana Bardijewska
postać: Mrówka I reżyseria: Janicki Władysław teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
21 grudnia 2008 |
Jeż
Katarzyna Kotowska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
21 grudnia 2008 |
Jeż
Katarzyna Kotowska
postać: Chłopiec-Jeż reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
21 czerwca 2009 |
Malutka Czarownica
Otfried Preussler
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
21 czerwca 2009 |
Malutka Czarownica
Otfried Preussler
postać: Kobieta z chrustem reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
21 czerwca 2009 |
Malutka Czarownica
Otfried Preussler
postać: Weronka reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
31 października 2009 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Pinokio reżyseria: Rozmianiec Anna, Rozmianiec Tomasz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
12 września 2010 |
W moim domu z papieru tworzę wiersze na płomieniu
Philippe Dorin
postać: Stara Kobieta reżyseria: Moszkowicz Jerzy teatr: Centrum Sztuki Dziecka, Poznań
|
31 października 2010 |
Poznańskie Koziołki
Marta Guśniowska
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
30 grudnia 2011 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
30 grudnia 2011 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
postać: Babcia reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
17 czerwca 2012 |
Bajka o czasie
Liliana Bardijewska
postać: Zła Czarownica reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
28 października 2012 |
Calineczka
Artur Romański
postać: Ropucha, Efia Matka reżyseria: Romański Artur teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
7 kwietnia 2013 |
Książę i prawda
Jean-Claude Carrière
postać: Kobieta I, Kelnerka, Żebraczka, Starucha reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
15 grudnia 2013 |
Bajka o Misiu i Myszce
Magdalena Podbylska
postać: Dziecko reżyseria: Romański Artur teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
18 maja 2014 |
Wąż
Marta Guśniowska
postać: Gekon reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
5 grudnia 2014 |
A niech to Gęś kopnie!
Marta Guśniowska
postać: Gęś reżyseria: Guśniowska Marta teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
5 czerwca 2015 |
Pastrana
Malina Prześluga
postać: Stara Kobieta reżyseria: Żynel Maria teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
12 lutego 2016 |
Extravaganza o miłości
***, Jędrzej Burszta, Joanna Drozda , Wojciech Kaniewski
forma twórczości: role reżyseria: Drozda Joanna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
12 maja 2016 |
Czarne ptaki
Eric Bass
forma twórczości: role reżyseria: Bass Eric teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
1 czerwca 2016 |
Miłość nie boli, kolano boli (czyli dzieci piszą, dorośli grają)
.
forma twórczości: role teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
15 grudnia 2017 |
Extravaganza o władzy
Jędrzej Burszta, Joanna Drozda , Wojciech Kaniewski
forma twórczości: role reżyseria: Drozda Joanna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 czerwca 2018 |
Karmelek
Marta Guśniowska
forma twórczości: role reżyseria: Kurowski Bartosz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
22 września 2018 |
Za-Polska
Agata Biziuk
forma twórczości: role reżyseria: Biziuk Agata teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
28 grudnia 2018 |
27 grudnia
Klaudia Hartung-Wójciak
forma twórczości: role reżyseria: Skrzywanek Jakub teatr: Teatr Polski, Poznań
|