3 września 1978 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Alina reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 stycznia 1979 |
Słowik
Bryll Ernest
postać: Kwiat; Pomywaczka; Dziewczyna reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 kwietnia 1979 |
Bachantki
Eurypides
postać: Bachantka Lidyjska z chóru reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 grudnia 1979 |
Rzecz listopadowa
Ernest Bryll
postać: Dziewczyna I reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
26 stycznia 1980 |
Żeglarz
Jerzy Szaniawski
postać: Iza reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
2 marca 1980 |
Czarodziej ze Szmaragdowego Grodu
Lyman Frank Baum
forma twórczości: role reżyseria: Goff Lewin teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
13 lipca 1980 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Sługa reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
16 listopada 1980 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Beatricze reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
31 grudnia 1980 |
Hej, kolęda, kolęda
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Kłosiński Janusz, Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
31 grudnia 1980 |
Hej, kolęda, kolęda
Leon Schiller
postać: Osiołek reżyseria: Kłosiński Janusz, Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 listopada 1981 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Behemot reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
27 marca 1982 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Dama dworu reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 września 1982 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 listopada 1982 |
Ciemny grylaż
Jerzy Dobrowolski, Stanisław Tym
postać: Agatu Zamanek reżyseria: Dobrowolski Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 lutego 1983 |
Spowiedź
Broniewski Władysław
forma twórczości: role reżyseria: Banaszyńska Mirosława teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 maja 1983 |
W czepku urodzona
Zdzisław Skowroński
postać: Zośka reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 września 1983 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Dama reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
26 listopada 1983 |
Oni
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Spika hrabina Tremendosa reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 stycznia 1984 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Diabeł I reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
1 grudnia 1984 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Pani reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
1 grudnia 1984 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: role reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Panna Młoda - Żona reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 grudnia 1985 |
Tytus, Romek i A’Tomek
Anna Amarylis, Jerzy Bom
postać: Sekretarka reżyseria: Korsakówna Lidia, Brusikiewicz Kazimierz teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
21 grudnia 1985 |
Tytus, Romek i A’Tomek
Anna Amarylis, Jerzy Bom
forma twórczości: role reżyseria: Korsakówna Lidia, Brusikiewicz Kazimierz teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|