10 kwietnia 1948 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Wiślanka teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
26 lutego 1949 |
Swantewit
Perkowski Piotr
postać: Dziewczyna reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
17 grudnia 1949 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: role reżyseria: Kapliński Jerzy teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 grudnia 1949 |
Zielony kogut
Oskar Nedbal
postać: Wrona reżyseria: Kapliński Jerzy teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 stycznia 1950 |
Casanova
Różycki Ludomir
postać: Dziewczę reżyseria: Fotygo-Folański Bolesław teatr: Opera Śląska, Bytom
|
10 marca 1951 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Branka teatr: Opera Śląska, Bytom
|
10 marca 1951 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Niewolnica teatr: Opera Śląska, Bytom
|
24 listopada 1951 |
Rusałka
Dargomyżski Aleksander
forma twórczości: role reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Śląska, Bytom
|
18 stycznia 1952 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Fotygo-Folański Bolesław teatr: Opera Śląska, Bytom
|
14 lutego 1953 |
Sprzedana narzeczona
Smetana Bedrzich
postać: Panienka z numerem reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Śląska, Bytom
|
26 czerwca 1953 |
Janko Muzykant
Witold Rudziński
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera Śląska, Bytom
|
4 lipca 1953 |
Kopciuszek
Prokofiew Sergiusz
forma twórczości: role reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
10 października 1953 |
Fra Diavolo
Daniel François Esprit Auber
forma twórczości: role reżyseria: Fotygo-Folański Bolesław teatr: Opera Śląska, Bytom
|
3 grudnia 1955 |
Sprytni studenci
Ferenc Farkas
postać: Roszika reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
3 grudnia 1955 |
Szecherezada
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Murzynka z tacą reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
7 lipca 1956 |
Ochridska legenda
Stefan Christic
postać: Dziewczyna reżyseria: Kirbos Maks teatr: Opera Śląska, Bytom
|
7 lipca 1956 |
Ochridska legenda
Stefan Christic
postać: Gwiazda "Denica" reżyseria: Kirbos Maks teatr: Opera Śląska, Bytom
|
7 lipca 1956 |
Ochridska legenda
Stefan Christic
postać: Żona sułtana reżyseria: Kirbos Maks teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Piękność haremowa reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Uwodzicielka reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
1 lutego 1958 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
Nicolai Otto
forma twórczości: role reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
postać: Dworka reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
postać: Mieszczka reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 maja 1959 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
16 lutego 1963 |
Nauczyciel tańca
Karel Kupka
forma twórczości: role reżyseria: Pavel Smok teatr: Opera Śląska, Bytom
|
25 września 1964 |
Stańczyk
Kiesewetter Tomasz
postać: Dama Dworu;Mieszczka;Przekupka reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera Śląska, Bytom
|
5 listopada 1966 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Branka teatr: Opera Śląska, Bytom
|
5 listopada 1966 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Polka teatr: Opera Śląska, Bytom
|
5 listopada 1966 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
forma twórczości: role teatr: Opera Śląska, Bytom
|