26 lutego 1949 |
Swantewit
Perkowski Piotr
postać: Dziewczyna; Nietoperz reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera Katowicka, Bytom
|
10 marca 1951 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Branka teatr: Opera Śląska, Bytom
|
10 marca 1951 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Gość Stolnika teatr: Opera Śląska, Bytom
|
10 marca 1951 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Żona Gireja teatr: Opera Śląska, Bytom
|
24 listopada 1951 |
Rusałka
Dargomyżski Aleksander
forma twórczości: role reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Śląska, Bytom
|
18 stycznia 1952 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Fotygo-Folański Bolesław teatr: Opera Śląska, Bytom
|
26 czerwca 1953 |
Janko Muzykant
Witold Rudziński
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera Śląska, Bytom
|
4 lipca 1953 |
Kopciuszek
Prokofiew Sergiusz
postać: Wiosna reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 grudnia 1953 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Śląska, Bytom
|
3 grudnia 1955 |
Sprytni studenci
Ferenc Farkas
forma twórczości: role reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
3 grudnia 1955 |
Szecherezada
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Partnerka Hindusa reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
7 lipca 1956 |
Ochridska legenda
Stefan Christic
postać: Dziewczyna reżyseria: Kirbos Maks teatr: Opera Śląska, Bytom
|
7 lipca 1956 |
Ochridska legenda
Stefan Christic
postać: Gwiazda "Denica" reżyseria: Kirbos Maks teatr: Opera Śląska, Bytom
|
7 lipca 1956 |
Ochridska legenda
Stefan Christic
postać: I żona sułtana reżyseria: Kirbos Maks teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Kotka biała reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Nimfa wiślanka reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Piękność haremowa reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
6 lipca 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Wiślanka reżyseria: Kopiński Mikołaj teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
postać: Dworka reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
17 maja 1958 |
Królewski błazen
Tomasz Kiesewetter
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 maja 1959 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 maja 1959 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Klara reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 maja 1959 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Kolombina reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 maja 1959 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
20 maja 1961 |
Esmeralda (Dzwonnik z Notre Dame)
Caesare Pugni
postać: Esmeralda reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
26 maja 1962 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Julia reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
16 lutego 1963 |
Nauczyciel tańca
Karel Kupka
postać: Florella reżyseria: Pavel Smok teatr: Opera Śląska, Bytom
|
25 września 1964 |
Stańczyk
Kiesewetter Tomasz
postać: Dworka Bony; Mieszczka reżyseria: Borkowski Witold teatr: Opera Śląska, Bytom
|
18 grudnia 1965 |
Trzy balety
George Gershwin
postać: Dama teatr: Opera Śląska, Bytom
|
5 listopada 1966 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
forma twórczości: role teatr: Opera Śląska, Bytom
|
5 listopada 1966 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Polka teatr: Opera Śląska, Bytom
|
11 listopada 1967 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Wróżka Rozsypująca Okruszyny reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
11 listopada 1967 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Wróżka Srebra reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
11 listopada 1967 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Opera Śląska, Bytom
|
11 października 1969 |
Klementyna
Piotr Perkowski
forma twórczości: role reżyseria: Gogół Jerzy teatr: Opera Śląska, Bytom
|
4 grudnia 1971 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Matka Giselle teatr: Opera Śląska, Bytom
|
24 lutego 1973 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Księżna reżyseria: Kasprowicz Barbara teatr: Opera Śląska, Bytom
|
25 listopada 1978 |
Peer Gynt
Grieg Edward
postać: Aasa reżyseria: Bochenek Marta teatr: Opera Śląska, Bytom
|
15 grudnia 1979 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent choreografa teatr: Opera Śląska, Bytom
|
15 grudnia 1979 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Matka teatr: Opera Śląska, Bytom
|
19 czerwca 1982 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Księżna teatr: Opera Śląska, Bytom
|