11 września 1954 |
Oświadczyny
Czechow Antoni
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lityński Wiktor teatr: Państwowy Teatr, Gniezno
|
25 grudnia 1954 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
forma twórczości: dekoracje, kostiumy damskie reżyseria: Milski Stanisław teatr: Państwowy Teatr, Gniezno
|
5 marca 1955 |
Panna mężatka
Józef Korzeniowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ulrich Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
10 kwietnia 1955 |
Maria Stuart
Słowacki Juliusz
forma twórczości: scenografia reżyseria: D`Alphonse Maria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
4 czerwca 1955 |
Świecznik
Musset Alfred
forma twórczości: scenografia reżyseria: D`Alphonse Maria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 lipca 1955 |
Turcaret czyli Finansista
Lesage Alain Rene
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
3 stycznia 1956 |
Świerszcz za kominem
Dickens Karol
forma twórczości: scenografia reżyseria: Drewicz Stefan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 kwietnia 1956 |
Żołnierz i bohater
George Bernard Shaw
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lotar Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 czerwca 1956 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
4 września 1956 |
Słowik
Benedykt Hertz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cegielski Stanisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 października 1956 |
Starzec
Maksym Gorki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szczepkowska Malwina teatr: Teatry Ziemi Pomorskiej (scena Toruń), Bydgoszcz-Toruń
|
23 listopada 1956 |
Szczęśliwe dni
Puget Claude Andre
forma twórczości: scenografia i kostiumy reżyseria: Szczęsna Maria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 stycznia 1957 |
Grzesznicy bez winy
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szczęsna Maria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
2 lutego 1957 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czerniawski Józef teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
6 kwietnia 1957 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
16 maja 1957 |
Dom lalki
Henrik Ibsen
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 lipca 1957 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
13 lipca 1957 |
Przygoda podczas deszczu
Tesarova M., Radok A.
forma twórczości: scenografia reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 lipca 1957 |
Mój mąż żaba
McLanghlin Maurice
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 października 1957 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
forma twórczości: scenografia reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
22 grudnia 1957 |
Igraszki trafu i miłości
Pierre de Marivaux
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żytecki Edward teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
11 stycznia 1958 |
Wieczór Trzech Króli albo co chcecie
William Shakespeare
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
26 grudnia 1958 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
5 lutego 1959 |
Ożenić się nie mogę
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: d'Alphonse Maria teatr: Teatry Ziemi Pomorskiej (scena Toruń), Bydgoszcz-Toruń
|
4 marca 1959 |
Szelmostwa Skapena
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Benoit Ludwik teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
30 kwietnia 1959 |
Nasze miasto
Thornton Wilder
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatry Ziemi Pomorskiej (scena Bydgoszcz), Bydgoszcz-Toruń
|
30 kwietnia 1959 |
Cudzoziemcy
Stanisława Fleszarowa-Muskat
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gulska Irma teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
20 lipca 1959 |
Ballada toruńska
Zygmunt Wojdan
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatry Ziemi Pomorskiej (scena Toruń), Bydgoszcz-Toruń
|
26 września 1959 |
Pan Damazy
Bliziński Józef
forma twórczości: scenografia reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
26 lutego 1960 |
Nie jesteśmy aniołami
Feher Klara
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
28 października 1960 |
Henryk VI na łowach
Wojciech Bogusławski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Wilama Horzycy Toruń), Bydgoszcz-Toruń
|
17 grudnia 1960 |
Henryk VI na łowach
Wojciech Bogusławski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
5 maja 1961 |
Bracia
Titus Maccius Plautus
forma twórczości: scenografia reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
6 września 1961 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
17 października 1961 |
Czas młodości
Leonid Zorin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
11 stycznia 1962 |
Rodzynek w słońcu
Lorraine Hansberry
forma twórczości: scenografia reżyseria: Walden Jerzy teatr: PWSTiF, Łódź
|
30 stycznia 1962 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
3 marca 1962 |
Pensja pani Latter
Prus Bolesław wg
forma twórczości: scenografia reżyseria: Milski Stanisław teatr: Gdańskie Studio Rapsodyczne, Gdańsk
|
1 października 1962 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
Shakespeare William
forma twórczości: scenografia reżyseria: D`Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
13 października 1962 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
15 listopada 1962 |
Paryżanka
Becque Henri
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
5 stycznia 1963 |
Gwiazda Sewilli
Lope de Vega
forma twórczości: kostiumy reżyseria: d'Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
23 stycznia 1963 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
16 marca 1963 |
Sprawa Moniki
Maria Morozowicz-Szczepkowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: D'Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
25 maja 1963 |
Obrona Ksantypy
Ludwik Hieronim Morstin
forma twórczości: scenografia reżyseria: d'Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
28 lipca 1963 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
2 stycznia 1965 |
Świecznik
Musset Alfred de
forma twórczości: scenografia reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 czerwca 1965 |
Doktor lubelski
Franciszek Zabłocki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
5 czerwca 1965 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żukowska Teresa teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1965 |
Niestałość serc
Pierre de Marivaux
forma twórczości: scenografia reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 stycznia 1966 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 kwietnia 1966 |
Mój brat niepoprawny
Oscar Wilde
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 czerwca 1966 |
Ktoś nowy
Domański Marek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
26 czerwca 1966 |
Śmieszny staruszek
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 lipca 1966 |
Dobrze skrojony frak
Gabor Dregely
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 września 1966 |
Droga do Czarnolasu
Aleksander Maliszewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
16 września 1966 |
Gdzie diabeł nie może
Roman Niewiarowicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: D'Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
2 października 1966 |
Zaczarowany biały łuk
Jan Makarius
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
12 stycznia 1967 |
Meteor
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 stycznia 1967 |
Trudna miłość
Ludwik Hieronim Morstin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
16 września 1967 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
20 października 1967 |
Cudze dziecko
Wasilij Szkwarkin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
29 października 1967 |
Angelina
Dusan Roksandić
forma twórczości: scenografia reżyseria: Standeker Lojze teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
3 listopada 1967 |
Ocean
Sztejn Aleksander
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
3 listopada 1967 |
Warszawska melodia
Leonid Zorin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 listopada 1967 |
Imię twoje nieznane
Samuel Aloszyn
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
29 grudnia 1967 |
Jak Krakowianki z czarta zakpiły
Magdalena Strumian
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łozińska Zuzanna teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
24 lutego 1968 |
Alkad z Zalamei
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: scenografia reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
5 kwietnia 1968 |
Pamiętnik szubrawca własnoręcznie przez niego napisany
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szczęk Jacek teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
6 kwietnia 1968 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żukowska Teresa teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 września 1968 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
12 października 1968 |
Zieleniarze obywatele świata
Legut Lucyna
forma twórczości: scenografia reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
19 października 1968 |
Jak Krakowianki z czarta zakpiły
Magdalena Strumian
forma twórczości: scenografia reżyseria: Tusiacki Tadeusz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
26 listopada 1968 |
Bardzo starzy oboje
Kazimierz Brandys
forma twórczości: scenografia reżyseria: Galiński Grzegorz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
29 marca 1969 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żukowska Teresa teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
13 września 1969 |
Klonowi bracia
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łozińska Zuzanna teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
20 września 1969 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
1 listopada 1969 |
Madame Pompadour
Fall Leo
forma twórczości: scenografia (Teatr w Bautzen Niemcy) teatr: za granicą
|
5 listopada 1969 |
I koń się potknie
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Przystawski Tadeusz teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
15 stycznia 1970 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dziewulska Małgorzata teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
14 kwietnia 1970 |
Gra i rzeczywistość
Tito Strozzi
forma twórczości: scenografia reżyseria: Sztandeker Lojze teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
10 listopada 1970 |
Szkoła żon
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
15 listopada 1970 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
19 listopada 1970 |
Apetyt na czereśnie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
16 stycznia 1971 |
Świętoszek
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
27 lutego 1971 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Machulski Jan teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
27 marca 1971 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: scenografia reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
17 kwietnia 1971 |
Hadrian z Gzymsów
Wacław Klemens Klicpera
forma twórczości: scenografia reżyseria: Chodecka Maria teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
26 czerwca 1971 |
Zazdrość i medycyna
Choromański Michał
forma twórczości: scenografia z Haliną Korytowską reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
30 października 1971 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
forma twórczości: scenografia reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
28 listopada 1971 |
Ziółko, Chmurka i Zbój
Ludomir Legut
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
11 grudnia 1971 |
Kłopoty zbója Madeja
Ludomir Legut
forma twórczości: scenografia reżyseria: Łozińska Zuzanna teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
4 lutego 1972 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
forma twórczości: scenografia reżyseria: Korsan Noemi teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 lutego 1972 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
9 marca 1972 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
forma twórczości: scenografia i kostiumy reżyseria: Machulska Halina, Machulski Jan teatr: Teatr Ochoty - Ośrodek Kultury Teatralnej, Warszawa
|
15 czerwca 1972 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szonert Mirosław teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
4 listopada 1972 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
4 listopada 1972 |
Śmierć Gubernatora
Leon Kruczkowski
forma twórczości: opieka scenograficzna reżyseria: Machulska Halina, Machulski Jan teatr: Teatr Ochoty - Ośrodek Kultury Teatralnej, Warszawa
|
18 listopada 1972 |
Klonowi bracia
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: scenografia reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 listopada 1972 |
Zaklęty jawor
Kann Maria
forma twórczości: scenografia reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
4 lutego 1973 |
Opowieści starego Arbatu
Arbuzow Aleksiej
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kaniewska Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 kwietnia 1973 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
forma twórczości: scenografia reżyseria: d'Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
12 kwietnia 1973 |
Carewicz
Franz Lehár
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Artemska Beata teatr: Operetka, Lublin
|
8 września 1973 |
Celestyna
Fernando de Rojas
forma twórczości: scenografia reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
27 października 1973 |
Romans biurowy
Bragiński Emil, Riazanow Eldar
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
16 grudnia 1973 |
Róża Stambułu
Fall Leo
forma twórczości: kostiumy (dekoracje Teresa Targońska) reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Operetka, Lublin
|
20 stycznia 1974 |
Barbara Radziwiłłówna
Alojzy Feliński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
24 lutego 1974 |
Jeszcze pożyjesz
Bułat Okudżawa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
17 marca 1974 |
Rachunek nieprawdopodobieństwa
Jerzy Jurandot
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
3 maja 1974 |
Zabawia, czyli wyspa tajemniczego skarbu
Jan Potiszil
forma twórczości: scenografia reżyseria: Potiszil Jan teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
1 czerwca 1974 |
Noc cudów
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żukowska Teresa teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
2 lipca 1974 |
A to Polska właśnie...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
6 lipca 1974 |
O nas zakochanych
Hundziak A., Rosiński M.
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
6 października 1974 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
24 października 1974 |
Lelewel
Wyspiański Stanisław
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
11 stycznia 1975 |
O księżniczce Bladoliczce ...
Krzemiński Władysław
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojciechowski Lech teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
23 stycznia 1975 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Brejdygant Stanisław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
12 kwietnia 1975 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: scenografia reżyseria: Michalik Franek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
18 maja 1975 |
Misja
Bardijewski Henryk
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
28 września 1975 |
Pokój na godziny
Pavel Landovský
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
16 listopada 1975 |
Don Juan
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 listopada 1975 |
Zapomnieć o Herostratesie
Gorin Grigorij
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
30 listopada 1975 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
6 grudnia 1975 |
Sąd nieostateczny
Koecher Jan
forma twórczości: kostiumy (dekoracje Iwo Dobiecki) reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
5 marca 1976 |
Turoń
Stefan Żeromski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
24 kwietnia 1976 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Płocki - Ośrodek Kultury i Sztuki, Płock
|
3 lipca 1976 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 marca 1977 |
Kolejka
Jacek Janczarski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 czerwca 1977 |
Protokół pewnego zebrania
Aleksander Gelman
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
18 czerwca 1977 |
Czworokąt
Edward Redliński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żukowska Teresa teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
11 lutego 1978 |
Arsene Lupin
Francis Croisset de, Maurice Leblanc
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 marca 1978 |
Dom kobiet
Zofia Nałkowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
6 maja 1978 |
Prawdomówny kłamca
Gorin Grigorij
forma twórczości: kostiumy (dekoracje Ryszard Grajewski) reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
14 października 1978 |
Dwie blizny
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 listopada 1978 |
Profesja dla aniołów
Aseonow Dragomir
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
28 stycznia 1979 |
Słowik
Bryll Ernest
forma twórczości: scenografia reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 kwietnia 1979 |
Opera za trzy grosze
Brecht Bertolt
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
1 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 marca 1980 |
Zacznijcie się śmiać
Bardijewski Henryk
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szmidt Ireneusz Krzysztof teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 kwietnia 1980 |
Gniazdo głuszca
Wiktor Rozow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
21 czerwca 1980 |
Cnotliwa Zuzanna
Jean Gilbert
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
11 października 1980 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
16 listopada 1980 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
3 stycznia 1981 |
A deszcz wciąż pada
Józef Kuśmierek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
6 marca 1982 |
Barbara Radziwiłłówna
Alojzy Feliński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mikuć Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 listopada 1982 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
21 maja 1983 |
Cnotliwa Zuzanna
Jean Gilbert
forma twórczości: scenografia reżyseria: Nejman Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
9 grudnia 1984 |
Kreacja
Iredyński Ireneusz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
15 marca 1986 |
Gianni Schicchi
Giacomo Puccini
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Opera Śląska, Bytom
|
26 czerwca 1994 |
Pajace
Leoncavallo Ruggiero
forma twórczości: scenografia teatr: Opera Śląska, Bytom
|
26 czerwca 1994 |
Rycerskość wieśniacza
Mascagni Pietro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jędrusik Jacenty teatr: Opera Śląska, Bytom
|
26 listopada 2005 |
Pajace
Ruggero Leoncavallo
forma twórczości: scenografia reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Opera Śląska, Bytom
|