Spektakl baletowy/ruchowy
Koncert dyplomowy
- utwór
- Koncert dyplomowy ( )
- miejsce premiery
- Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Warszawa
- data premiery
- 9 lipca 2013
- uwagi
- Koncert dyplomowy studentów Choreografii i Teorii Tańca odbył się na scenie Teatru Polskiego w Warszawie.
- opieka artystyczna
- Ewa Wycichowska
- opracowanie muzyczne
- Aldona Nawrocka-Woźniak
- choreografia
- Regina Lissowska-Postaremczak Karolina Łucznik Matylda Molińska Ewa Janowska Kamila Kaźmierczak Paweł Malicki Wiktoria Wieczorek Magdalena Ławniczek Agnieszka Muczyń Agnieszka Słowikowska Daria Czaja Agnieszka Narewska Agnieszka Kryst Zofia Czechlewska Anna Paś Klara Łucznik Dorota Wiśniewska Piotr Zalipski
Obsada
- 1. Między-przestrzenie
- choreografia
- Regina Lissowska-Postaremczak
- muzyka
- Steve Reich "Electric Counterpoint", część I: "Fast"
- wykonawcy
- Aleksandra Branz
- 2. Desintegracion
- choreografia
- Karolina Łucznik
- muzyka
- sekwencja rytmiczna autorstwa Karoliny Łucznik
- wykonawcy
- Katarzyna Kubicka
- 3. Wspomnienie...
- choreografia
- Matylda Molińska
- muzyka
- Hector Berlioz "Symfonia fantastyczna" część II "Bal", fragment części V "Sabat czarownic"
- wykonawcy
- Lydie Boutfeux
- 4. (nie)Spotkanie - Tu i (nie)Teraz
- choreografia
- Ewa Janowska
- muzyka
- Cinematic Orchestra "Moving Cities", "The Fear Theme"
- Massive Attack - Zeds Dead "Paradise Circus"
- wykonawcy
- Martyna Berger
- 5. El amor es la poesia de los sentidos
- choreografia
- Kamila Kaźmierczak
- muzyka
- Sonoros de Verdad "Oguere"
- wykonawcy
- Kamila Kaźmierczak
- 6. Hello, Stranger!
- choreografia
- Paweł Malicki
- muzyka
- Nicola Porpora "Parto tilascio ň cara"
- Grimes "Obvilion", Go Koyashiki "Slit 02", "Slit 07"
- aranżacja
- Bartosz Dziadosz
- tekst
- Josefine Patzelt
- scenografia/kostimy
- Adriana Cygankiewicz
- wykonawcy
- Katarzyna Kulmińska
- 7. Her Hair
- choreografia
- Wiktoria Wieczorek
- muzyka
- Devotchka "Sadie's Theme", "Sunshine"
- wykonawcy
- Maria Majeranowska
- 8. GrA
- choreografia
- Magdalena Ławniczek
- muzyka
- Philip Glass "Sunday Afternoon"
- wykonawcy
- Kamil Bończyk
- 9. Lamin
- choreografia
- Agnieszka Muczyń
- muzyka
- Martin Lee Gore "Jazz Thieves"
- Michael Sandison i Marcus Eoin "Ready let's go"
- wykonawcy
- Katarzyna Krzysztofek
- 10. Kolekcjoner papug
- choreografia
- Agnieszka Słowikowska
- muzyka
- Arnold Schönberg "Verklärte Nacht" część I
- wykonawcy
- Klara Wojciechowska
- 11. Molly
- choreografia
- Daria Czaja
- muzyka
- Michael Sandison i Marcus Eoin "Gyroscope"
- Erwann Kermorvant & Axelle Renoir "The Armoured Van"
- Zygmunt Konieczny "Jasminum"
- wykonawcy
- Żaneta Bagińska
- 12. konFRONTacja
- choreografia
- Agnieszka Narewska
- muzyka
- Adrianna Furmanik "konFRONTacja"
- wykonawcy
- Agata Drabik
- 13. Skrywanie
- choreografia
- Agnieszka Kryst
- muzyka
- Bartosz Dziadosz (Pleq), Harry Towell (Spheruleus) "Apologue"
- Bartosz Dziadosz (Pleq) "Do you ever remember your dreams?"
- wykonawcy
- Agnieszka Kryst
- 14. Wybór
- choreografia
- Zofia Czechlewska
- muzyka
- Karol Szymanowski "Etiuda b-moll" nr 3 op. 4
- Miłosz Magin "Sonatine" część II Andantino
- wykonawcy
- Zofia Czechlewska
- 15. Między nami
- choreografia
- Anna Paś
- muzyka
- Aleksander Tansman "Quatre danses polonaises"
- wykonawcy
- Katarzyna Cukierska
- 16. Inna strona
- choreografia
- Klara Łucznik
- muzyka
- Julia Kent "Idlewild", "Dear Mr. Twombly", "Tourbillion"
- wykonawcy
- Talya Balikcioglu
- 17. Światłocień
- choreografia
- Dorota Wiśniewska
- muzyka
- Vlasta Karpenko "Światłocień"
- wykonawcy
- Anna Głowacka
- 18, Podzieleni
- choreografia
- Piotr Zalipski
- muzyka
- Wojciech Kilar "Orawa"
- wykonawcy
- Mychajło Babij